Obserwuj w Google News

Justyna Żyła chce wzbudzić zazdrość Piotra? Co za stylizacja [ZDJĘCIE]

1 min. czytania
26.07.2020 10:26
Zareaguj Reakcja

Justyna Żyła zachwyciła fanów ostatnim zdjęciem na Instagramie. Niektórzy doszukują się jednak podtekstu w jej stylizacji. Czy chciała w ten sposób wzbudzić zazdrość Piotra?

Justyna Żyła
fot. Instagram/Justyna Żyła

Temat Justyny Żyły znów jest na ustach kibiców. Zaczęło się od tego, że Piotr opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie prywatnej rozmowy z byłą żoną. Jej treść była szokująca.

Rozmowa Piotra Żyły z byłą żoną

- "Choćby nie wiem co, to zabije kur**", "Nie będzie szmata moich dzieci dotykała", "Możesz to traktować jako groźbę", "Jeb*** kur***, szmaciarzu" - to tylko niektóre z cytatów konwersacji.

Szokujące wiadomości Justyny do Piotra Żyły: Jeb*** kurwi**** szmaciarzu

- Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę, proszę: przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać Dzieci i musisz czekać, czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie - skomentował rozmowę Piotr Żyła.

Justyna Żyła w odważnej stylizacji

Problemy w życiu prywatnym nie przeszkadzają jednak w aktywności w mediach społęcznościowych. Justyna Żyła zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym pozuje w czerwonej mini. Niektórzy internauci sugerują, że w ten sposób chce wzbudzić zazdrość Piotra.

RadioZET.pl/AN