Obserwuj w Google News

Górecka opowiedziała o związku z Bartmanem. "Byłam przerażona"

2 min. czytania
24.10.2023 17:39
Zareaguj Reakcja

Zuzanna Górecka aktualnie przechodzi rehabilitację po poważnej kontuzji, jakiej doznała pod koniec zeszłego sezonu. W międzyczasie siatkarka ŁKS-u Commercecon Łódź była gościem w programie Łukasza Kadziewicza "W cieniu sportu". W trakcie rozmowy opowiedziała m.in. o tym, co działo się, gdy wyszło na jaw, że jest w związku ze Zbigniewem Bartmanem. - To naprawdę dołowało - mówiła przyjmująca.

Zuzanna Górecka i Zbigniew Bartman
fot. Zuza Górecka/Instagram screen

Zuzanna Górecka to zawodniczka młodego pokolenia, z którą polska siatkówka wiąże duże nadzieje. 23-latka obecnie przechodzi rehabilitację po groźnej kontuzji kolana, jakiej doznała w trakcie rywalizacji play-off w meczu z Developresem Rzeszów. W międzyczasie 23-latka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

Poza postępami w powrocie do pełni zdrowia reprezentantka Polski publikuje sporo zdjęć i nagrań ze Zbigniewem Bartmanem. Były siatkarz od pewnego czasu jest związany z młodą sportsmenką. Z początku ich relacja była szeroko komentowana w sieci, gdzie kibice nie kryli zaskoczenia, że 36-latek, który rozstał się ze swoją żoną zaczął spotykać się z o 13 lat młodszą zawodniczką.

- Byłam w szoku, jak można hejtować aż tak osobę, a w zasadzie dwie osoby, nie znając historii i po prostu wiedząc, że "Zibi" się rozstał ze swoją byłą żoną i wszedł w nowy związek. Byłam w szoku, czytając to wszystko, jak ludzie nam życzyli i czego życzyli. Mówię: "Wow!". Przez chwilę miałam chwilę zwątpienia w to wszystko. To naprawdę dołowało - mówiła Górecka w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem w programie "W cieniu sportu".

Zuzanna Górecka szczerze o związku ze Zbigniewem Bartmanem

W dalszej części wypowiedzi przyjmująca oznajmiła, że przestała przejmować się wiadomościami i komentarzami na swój temat. - Ja nikomu krzywdy nie zrobiłam, więc dlaczego ja mam się tłumaczyć ze swojego szczęścia? Powiedziałam: "nie, nie będę tego robić", ale na początku siedziałam, czytałam te komentarze i byłam przerażona - dodała.

Ostatecznie siatkarka ŁKS-u Commercecon Łódź mogła liczyć na wsparcie przyjaciół. Nie ukrywała też, że w tym czasie musiała zakończyć niektóre znajomości. Mimo wszystko 23-latka przekonuje, że jest szczęśliwa ze Zbigniewem Bartmanem.

Nie przegap