Obserwuj w Google News

Ujawniono ostatnią wiadomość wysłaną przez 18-latkę. Na jaw wychodzą nowe fakty

1 min. czytania
14.04.2023 23:12
Zareaguj Reakcja

Włoskie media dotarły do nowych ustaleń w sprawie śmierci Julii Itumy. Po opublikowanych nagraniach z hotelowego korytarza, na których widać, jak zachowywała się 18-letnia siatkarka. Dziennikarze "Torrino Corriere" ujawniły treść ostatniej wiadomości, jaką Ituma wysłała do jednej ze swoich koleżanek z drużyny.

hotel
fot. PAP/EPA

Julia Ituma razem z resztą zespołu Igor Gorgonzola Novara udała się do Stambułu, aby w ramach Ligi Mistrzyń zmierzyć się z ekipą Eczacibasi. Po zwycięstwie tureckiej drużyny 3:0 doszło do tragicznego wydarzenia, w którym 18-letnia zawodniczka wypadła z okna pokoju hotelowego i zginęła na miejscu.

Śledczy badają okoliczności śmierci nastolatki. Jej bliscy nie wierzą w samobójstwo, a pomóc w ustaleniu szczegółów ma nagranie, jakie pojawiło się z hotelowego monitoringu. Na materiale, który pojawił się w sieci widać, że Ituma spacerowała samotnie na korytarzu, a później po rozmowie telefonicznej siedziała na ziemi ze spuszczoną głową.

Redakcja poleca

"Potem wstała, by wrócić do pokoju, w którym spała razem ze swoją klubową koleżanką, Hiszpanką Lucią Varelą Gomez" - napisała włoska agencja "Dire".

Wyciekła treść ostatniej wiadomości wysłanej przez Itumę

Do innych ustaleń dotarł dziennik "Torrino Corriere", docierając do treści ostatniej wiadomości, jaką Julia Ituma wysłała do swojej koleżanki na Whatsappie. "Do widzenia" - tak miała napisać.

Julia Ituma była uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych siatkarek we Włoszech. W poprzednim roku trafiła do Igor Gorgonzola Novara, jednego z najbardziej uznanych klubów w Italii. Pogrzeb siatkarki odbędzie się w poniedziałek lub we wtorek w Mediolanie.

RadioZET.pl