Obserwuj w Google News

Polska - Niemcy: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz towarzyski siatkarzy?

2 min. czytania
25.05.2023 11:17
Zareaguj Reakcja

Polska - Niemcy na żywo w tv i online. Mecz polskich siatkarzy z Niemcami zainauguruje sezon biało-czerwonych. Czy podopieczni Michała Winiarskiego postawią się naszym reprezentantom? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć transmisję meczu Polska - Niemcy w meczu towarzyskim siatkarzy!

Polscy siatkarze
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

W czwartek i piątek reprezentacja Polski siatkarzy rozegra mecze towarzyskie z Niemcami. W niedzielę natomiast wyleci do Japonii na pierwszy turniej Ligi Narodów.

Trener biało-czerwonych Nikola Grbic do szerokiej kadry na sezon 2023 powołał 30 siatkarzy. Zgrupowanie 8 maja rozpoczęło jednak tylko 16 zawodników, bowiem pozostali nie zakończyli jeszcze wtedy rozgrywek klubowych. Najpóźniej, bo 20 maja, sezon klubowy zakończyli siatkarze Jastrzębskiego Węgla i Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn-Koźle, którzy rywalizowali w finale Ligi Mistrzów. Gracze z tych zespołów, a także Bartosz Kwolek i Paweł Zatorski w Spale pojawią się dopiero 5 czerwca.

Redakcja poleca

Polska - Niemcy: Zapowiedź meczu siatkarzy

Przed rozpoczęciem zmagań w Lidze Narodów biało-czerwoni rozegrają dwa mecze towarzyskie w Polsce - 25 maja w Katowicach i dzień później w Sosnowcu zmierzą się z prowadzoną przez Michała Winiarskiego reprezentacją Niemiec.

Pierwszy turniej Ligi Narodów Polacy rozegrają w dniach 6-11 czerwca w Nagoi. Kadra wyjedzie do Japonii w niedzielę. Przed rozpoczęciem rozgrywek Polacy 1 i 2 czerwca mają zaplanowane jeszcze dwa sparingi z reprezentacją Japonii.

Polska - Niemcy: Godzina i data meczu

Mecz Polska - Niemcy odbędzie się w czwartek 25 maja o godzinie 20:30 w katowickim Spodku.

Polska - Niemcy: Transmisja w telewizji

Transmisja TV spotkania na kanale Polsat Sport.

Polska - Niemcy: Transmisja w internecie

Stream online meczu będzie natomiast dostępny za opłatą na polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl/PAP