Obserwuj w Google News

Polska - Niemcy: O której grają Polki? Kiedy mecz kwalifikacji IO?

2 min. czytania
22.09.2023 08:00
Zareaguj Reakcja

Polska - Niemcy data, godzina. Siatkarki reprezentacji Polski kontynuują walkę o awans do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Przed biało-czerwonymi piąte spotkanie turnieju kwalifikacyjnego. Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz Polska kontra Niemcy.

siatkarki reprezentacji Polski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Siatkarki reprezentacji Polski w fantastycznym stylu rozpoczęły grę w turnieju kwalifikacyjnym. Na otwarcie pokonały Słowenię 3:0, potem okazały się lepsze 3:1 od Korei Południowej, aby w kolejnym spotkaniu ograć 3:0 Kolumbię. Potem przyszedł niespodziewanie trudny mecz z Tajlandią, która wcześniej zanotowała trzy porażki.

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich 2024. Kiedy grają siatkarki?

Mecz Polska - NIemcy będzie w teorii jednym z najtrudniejszym, jakie czekać będzie biało-czerwone w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich. Drużyna naszych zachodnich sąsiadów, podobnie jak Polska, również odniosła trzy wygrane w trzech pierwszych meczach. Trenerem niemieckiej ekipy jest dobrze znany Polakom Vital Heynen, który w przeszłości prowadził męską reprezentacją Polski. I to z ogromnymi sukcesami.

Po starciu z Niemcami Polki rozegrają jeszcze dwa spotkania - z USA i Włochami. Walka o awans na igrzyska olimpijskie zapowiada się bardzo emocjonująco do samego końca. Liczymy na to, że zakończenie będzie szczęśliwe dla naszej kadry.

Polska - Niemcy: Kiedy mecz siatkarek w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich?

Mecz Polska - Niemcy w piątej kolejce kwalifikacji do igrzysk olimpijskich odbędzie się w piątek, 22 września, o godzinie 17.30.

Nie przegap