Obserwuj w Google News

Polska - Iran: Kiedy mecz Ligi Narodów? O której godzinie grają siatkarze?

2 min. czytania
08.06.2023 10:04
Zareaguj Reakcja

Polska - Iran: godzina, data. Kiedy i o której godzinie mecz drugiej kolejki Ligi Narodów siatkarzy w turnieju w Nagoyi? Sprawdź godzinę i datę meczu Polska - Iran w LN siatkarzy!

Artur Szalpuk
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polscy siatkarze wygrali w Nagoi z Francją 3:1 (25:23, 18:25, 35:33, 25:15) w swoim pierwszym meczu Ligi Narodów. W czwartek podopieczni trenera Nikoli Grbica zmierzą się z Iranem, który we wtorek przegrał z Japonią 0:3.

Pierwszym rywalem polskiej reprezentacji byli mistrzowie olimpijscy z Tokio i obrońcy trofeum w Lidze Narodów Francuzi. Obie drużyny przyjechały na turniej do Nagoi w zmienionych składach, w których brakowało największych gwiazd, więc można się było spodziewać wyrównanego spotkania.

Redakcja poleca

Polska - Iran: Zapowiedź meczu LN siatkarzy

Takie też w większości było. Biało-czerwoni okazali się od "Trójkolorowych" wyraźnie lepsi tylko w ostatnim, czwartym secie. Wygrali jednak też pierwszy oraz trzeci, choć, szczególnie w tym trzecim, Polacy okazali się lepsi od Francuzów o tzw. włos.

W czwartek Polacy zmierzą się z Iranem, który w swoim pierwszym spotkaniu gładko przegrał z Japonią 0:3. Mecze biało-czerwonych z Irańczykami w ubiegłym sezonie to dwie wygrane naszych siatkarzy, kolejno 3:2 w ćwierćfinale Ligi Narodów oraz 3:0 w Memoriale Huberta Wagnera, oraz jedna porażka 2:3 w fazie grupowej LN.

Polsak - Iran: Godzina i data meczu LN siatkarzy

Mecz Polska - Iran w 2. kolejce Ligi Narodów siatkarzy w turnieju w japońskiej Nagoyi odbędzie się w czwartek 8 czerwca o godzinie 11:00 polskiego czasu. Śledź relację live online i wynik meczu Polska - Iran na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP