Obserwuj w Google News

Niezwykła przemiana polskiej siatkarki. Odważne zdjęcia

1 min. czytania
23.01.2023 22:07
Zareaguj Reakcja

Malwina Smarzek zmieniła się nie do poznania. Siatkarka Sao Cristovao Saude pożegnała się z krótkimi blond włosami, odsłaniając na Instagramie swoją metamorfozę.

Malwina Smarzek
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

W zeszłym roku Malwina Smarzek postanowiła wprowadzić do swojego życia sporą zmianę, chwaląc się nową fryzurą. Siatkarka postanowiła ściąć się na krótko i przefarbować włosy na blond. Jednak to już historia. 26-latka, która od kilku miesięcy gra w brazylijskiej lidze znów zaskoczyła fanów.

Niesamowita metamorfoza Malwiny Smarzek

Kilka dni temu była zawodniczka Grupy Azoty Chemika Police czy DevelopResu Rzeszów wróciła do swojego poprzedniego koloru włosów i przefarbowała się na czarno. Jednocześnie postawiła na przedłużenie włosów. Smarzek opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, na którym pozuje w bikini, chwaląc się fantastyczną figurą.

W innym wpisie siatkarka wstawiła zdjęcie, gdzie odpoczywa na plaży. Nie zabrakło brazylijskiego akcentu w postaci ręcznika.

W zeszłym roku Malwiny Smarzek zabrakło na liście powołań w reprezentacji Polski. Stefano Lavarini tłumaczył, że mimo braku zawodniczki ten nie postawił na niej krzyżyka. "To nie oznacza, że nie może wrócić w przyszłości" - mówił.

RadioZET.pl