Obserwuj w Google News

Znany siatkarz oświadczył się ukochanej. "Powiedziała tak"

2 min. czytania
25.10.2023 08:22
Zareaguj Reakcja

Znany z występów w PlusLidze, zwłaszcza w Asseco Resovii Rzeszów Georg Grozer zrobił poważny krok w związku i oświadczył się swojej partnerce Helenie Havelkovej. Niemiecki siatkarz ma za sobą małżeństwo z Polką, z którą doczekał się dwóch córek.

Helena Havelkova
fot. Helena Havelkova/Instagram screen

Georg Grozer to niemiecki siatkarz węgierskiego pochodzenia. W 2010 roku atakujący przeszedł z VfB Friedrichshafen do Asseco Resovii Rzeszów, z którą wywalczył mistrzostwo Polski oraz brązowy medal PlusLigi. Mimo 38 lat zawodnik nadal prezentuje wysoką formę. Sportowiec został powołany do reprezentacji Niemiec przez Michała Winiarskiego i pomógł drużynie w awansie na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Zawodnik, który w listopadzie skończy 39 lat zaraz po wywalczeniu olimpijskiej przepustki wrócił do domu. Jednak nie miał zbyt wiele czasu do świętowania sportowego sukcesu, ponieważ chwilę później musiał zjawić się w Turcji, gdzie spędzi najbliższe miesiące w Arkasie Spor. Mimo to Grozer postanowił wykorzystać chwilę i oświadczył się swojej wieloletniej partnece Helenie Havelkovej.

Georg Grozer oświadczył się swojej partnerce

- Miałem tylko jedną okazję wieczorem, żeby pojechać z moją narzeczoną na kolację. (...) Wykorzystałem moment, żeby zapytać ją o to, czy zostanie moją żoną, a już następnego dnia obudziliśmy się i pakowaliśmy resztę rzeczy na wyjazd - opowiadał w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

Para przekazała radosną nowinę w mediach społecznościowych. "Powiedziała tak" - napisał Georg Grozer.

Georg Grozer związał się z Heleną Havelkovą w 2017 roku. Wcześniej Niemiec miał żonę Violettę, z którą ma dwie córki: 16-letnią Leanę i 13-letnią Loreen.

Nie przegap