Zamknij

Siatkarz PGE Skry Bełchatów nie zagra do końca sezonu. Przykre wieści dla fanów

19.12.2022 19:10

Kacper Piechocki nie zagra do końca sezonu 2022/23 siatkarskiej PlusLigi. PGE Skra Bełchatów opublikowała w mediach społecznościowych przykre wieści o kontuzji swojego libero, który doznał uszkodzenia więzadeł stawu łokciowego.

Łomacz i Piechocki
fot. Adrian Mielczarski/REPORTER/East News

Do kontuzji Kacpra Piechockiego doszło w czasie sobotniego meczu ligowego z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, kiedy gracz w trzecim secie w pogoni za piłką upadł za bandą reklamową. Libero przeszedł operację, po której czas rekonwalescencji określono na okres czterech, a nawet pięciu miesięcy. To oznacza, że dla 27-latka tegoroczny sezon już się zakończył.

Kontuzja Kacpra Piechockiego. Koniec sezonu dla libero

"Przeprowadzone u Kacpra Piechockiego badania wykazały m.in. uszkodzenia więzadeł stawu łokciowego. Zawodnik przeszedł wczoraj operację, w tym sezonie nie zobaczymy go na boisku. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia" - czytamy w oświadczeniu bełchatowskiego klubu.

Po 16 kolejkach PGE Skra Bełchatów zajmuje ósme miejsce w tabeli PlusLigi, mając aż 16 punktów straty do prowadzącego Jastrzębskiego Węgla. W czwartek 22 grudnia drużyna prowadzona przez Joela Banksa zagra na wyjeździe z BBTS-em Bielsko Biała. Początek spotkania o godzinie 16:15.

loader

RadioZET.pl