Obserwuj w Google News

Żona Wilfredo Leona pokazała paskudną wiadomość. Z tym musim się mierzyć

Maciej Walasek
1 min. czytania
06.09.2022 09:23
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Leon była gościem Łukasza Kadziewicza w progamie "W cieniu sportu". W trakcie rozmowy żona Wifredo Leona opowiedziała o rasistowskich wiadomościach, jakie otrzymała. - Nie wiem, co się zadziało w głowie tej osoby - mówiła.

Fabian Drzyzga i Wilfredo Leon
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Wilfredo Leon nie może pomóc kolegom z reprezentacji na MŚ siatkarzy. Mimo że znalazł się na liście 15 powołanych zawodników przez Nikolę Grbicia selekcjoner postanowił, że nie powoła gracza na mundial. O jego decyzji zdecydowały kwestie zdrowotne siatkarza, który dopiero co wyleczył kontuzję kolana.

W ostatnim czasie gościem Łukasza Kadziewicza w programie "W cieniu sportu" była żona sportowca, Małgorzata, gdzie opowiedziała m.in. o walce 29-latka o grę na mistrzostwach. W trakcie rozmowy żona Leona ujawniła, że otrzymała rasistowskie wiadomości. Jedną z nich pokazała byłemu siatkarzowi. Jej treść nie została odczytana na głos z uwagi na wulgarny charakter.

Żona Leona dostawała rasistowskie wiadomości

- Nie otrzymuję takich wiadomości zbyt często, więc jest to coś, co mnie zaskoczyło. Nie wiem, co się zadziało w głowie tej osoby. Może obudziła się rano, coś jej się nie spodobało, wyszukała mnie i po prostu wysłała taką wiadomość na "dobry początek dnia". Nawet nie wiadomo do końca, jak na coś takiego zareagować - mówiła.

Redakcja poleca

Wilfredo Leon przygotowuje się we Włoszech do nowego sezonu z Perugią. W międzyczasie Polacy wkraczają w decydującą fazę MŚ siatkarzy. W czwartek obrońcy tytułu zagrają w ćwierćfinale z USA. Relacja na żywo z tego spotkania zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl