Zamknij

Żona Kurka wyraziła swoje poglądy polityczne. Internet huczał

24.12.2021 11:47

Anna Grejman opublikowała w sieci nagranie, na którym ogląda japońską telewizję. Niewinny filmik, zdradzający jej poglądy polityczne wywołał lawinę komentarzy. Żona Kurka musiała się tłumaczyć.

Bartosz Kurek i Anna Grejman
fot. Instagram screen/Grejmanka

Bartosz Kurek oraz Anna Grejman obecnie przebywają w Japonii. Ich pobyt spowodowany jest grą reprezentanta Polski w Kraju Kwitnącej Wiśni. Grejman porzuciła karierę siatkarki i skupia się na wspieraniu swojego męża. 

Była reprezentantka biało-czerwonych udziela się często w mediach społecznościowych. Na Instagramie stara się przybliżyć swoim fanom m.in. realia życia w Azji. Jej konto obserwuje ponad 70 tys. osób. W sobotę 18 grudnia na swoim profilu wrzuciła przebitki z japońskiej telewizji oraz dała dość osobliwy komentarz: "Dobrze, że nie mam telewizji japońskiej w domu. Ryje banię".

Żona Kurka wyraziła swoje poglądy polityczne

Problem w tym, że żona Kurka dość niewyraźnie powiedziała ostatnie słowa na nagraniu, co wywołało lawinę komentarzy. Fani zaczęli do niej pisać. Usłyszałem "jeb***" - odpowiedział jeden z użytkowników. Grejman szybko wyjaśniła całe zamieszanie. - Tam jest "ryje banię" - tłumaczyła.

464646
fot. Instagram screen

Na uwagę zasługuje jednak to, co napisała na samym końcu, jasno wyrażając swoje poglądy polityczne. "Je**nie tylko ***" - zakończyła. Zdanie nawiązuje do sloganu "***** ***", który atakuje rządzącą partię polityczną.

loader

RadioZET.pl