Obserwuj w Google News

Wilfredo Leon błyszczy nie tylko na boisku. Żona pęka z dumy

1 min. czytania
28.10.2021 18:34
Zareaguj Reakcja

Wilfredo Leon od lat błyszczy na boiskach w świecie siatkówki. Mało kto wiedział, że reprezentant Polski ma też kilka innych talentów. Jednym z nich zawodnik pochwalił się w mediach społecznościowych.

Wilfredo Leon
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wilfredo Leon w 2019 roku zadebiutował w barwach reprezentacji Polski. Od dwóch sezonów gra w barwach włoskiej Sir Safety Perugii i od lat zachwyca świat swoimi efektownymi atakami.

28-latek pod siatką potrafi popisywać się niesamowitymi zagraniami i razem z Bartoszem Kurkiem stanowi potężną ofensywę w ekipie biało-czerwonych. Razem z polską kadrą dołączył do swojej kolekcji kilka medali na różnych imprezach: mistrzostwach Europy, Lidze Narodów czy Pucharze Świata. Okazuje się, że poza boiskiem urodzony na Kubie gracz również ma się czym pochwalić.

Redakcja poleca

Wilfredo Leon ma talent nie tylko do siatkówki

Leon w ostatnim czasie pojawił się na TikToku. Siatkarz opublikował nagranie z kuchni, w którym widzimy go przy piekarniku. Na koniec nagrania zawodnik pochwalił się fanom swoim ciastem.

Bez tytułu
fot. Wilfredo Leon/TikTok screen

Kibice byli pod wrażeniem zdolności Wilfredo Leona w kuchni. Nic dziwnego, jak żona siatkarza musi być dumna ze swojego męża.

RadioZET.pl