Słowenia - Włochy: Transmisja TV. Gdzie oglądać finał ME w telewizji?

19.09.2021 14:55

Słowenia - Włochy: transmisja TV online. Gdzie oglądać mecz finałowy ME 2021 Słowenia - Włochy? Słoweńcy po raz trzeci spróbują swoich sił w walce o mistrzowski tytuł. Na jakim kanale będzie można obejrzeć starcie Słowenia - Włochy? Sprawdź najważniejsze informacje.

Słowenia - Włochy transmisja TV online
fot. PAP

Słowenia po raz drugi z rzędu zakwalifikowała się do finału ME siatkarzy. W półfinale wyeliminowali Polskę, wygrywając 3:1. W 2015 roku Słoweńcy przegrali w finale z Francją 0:3, a przed dwoma laty okazali się gorsi od Serbii, ulegając jej 1:3.

- Publiczność polska jak zawsze była niesamowita. Potem kiedy się nieco zrelaksowaliśmy, wszystko było dobrze dla nas. Nie wiem, czy będziemy w niedzielę mistrzami. To będzie kolejny naprawdę trudny mecz - komentował po półfinale Alen Pajenk.

Słowenia - Włochy: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać finał ME na żywo?

Z kolei Włosi spisują się perfekcyjnie w całych ME siatkarzy. Włosi wygrali grupę B, tracąc tylko dwa sety. Italia pokonała Białoruś, Czarnogórę, Słowenię po 3:0, a z Bułgarią i Czechami triumfowali 3:1. W 1/8 finału wyeliminowali Łotwę 3:0, a w ćwierćfinale zwyciężyli z Niemcami też 3:0. W półfinale nie dali szans Serbom, pokonując ich 3:1.

Słoweńcy w grupie B przegrali z Czechami 1:3 i właśnie z Włochami 0:3. Z Czarnogórą, Białorusią i Bułgarią wygrali po 3:0, a w 1/8 finale pokonali Chorwację 3:1. W kolejnych etapach fazy pucharowej triumfowali z Czechami 3:1 i z Polską 3:1.

Słowenia - Włochy na żywo odbędzie się w niedzielę, 19 września o godzinie 20:30. Finał ME będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport.

loader

RadioZET.pl