Obserwuj w Google News

Rosyjski siatkarz znów naśmiewał się z Polaków. Wystarczyła jedna grafika

Maciej Walasek
1 min. czytania
25.07.2022 16:58
Zareaguj Reakcja

Aleksiej Spiridonow znów dał o sobie znać polskim kibicom siatkówki. Rosjanin zareagował na porażkę biało-czerwonych w półfinale Ligi Narodów, publikując InsaStories w mediach społecznościowych.

Alex Spiridonov
fot. MAREK LASYK/REPORTER/East News

Polscy siatkarze wykazali się kapitalną postawą, gdzie tuż po porażce z USA 0:3 w półfinale Ligi Narodów, w bojowych nastrojach wyszli do spotkania z Włochami o brązowy medal i pokonując Italię 3:0 wywalczyli krążek tegorocznej imprezy.

Aleksiej Spiridonow w sobotę postanowił wykorzystać okazję, by wetknąć kolejną szpilkę w polską kadrę. Rosyjski siatkarz opublikował na InstaStories zdjęcie Amerykanów świętujących wygraną z mistrzami świata. Do grafiki dołączył cieszące się emotikony.

Redakcja poleca

To nie pierwszy raz, kiedy 34-latek krytykuje reprezentację Polski. W jednej z rozmów z serwisem sport-express.ru ujawnił, co jest tego przyczyną.

Aleksiej Spiridonow znów wyśmiał polskich siatkarzy

"Wszystko zaczęło się na mundialu w 2014 roku, kiedy polscy kibice wygwizdali Rosję. Naszemu zespołowi towarzyszyła grupa żołnierzy. Nie można było opuścić hotelu, bo zawsze ktoś był obok ciebie. Polacy gwizdali także na nasz hymn. Dlaczego nie mogę sobie pozwolić na szturchanie? Po porażce z Polską otrzymałem wiele negatywnych wiadomości od Polaków. Ja się nie kłócę z nimi, po prostu ich drażnię" - cytował jego słowa portal.

Niestety, po wywalczeniu brązowego medalu przez Polaków Spiridonow nie skomentował już sukcesu drużyny Nikoli Grbicia.

RadioZET.pl