,

Polska - Włochy: Gdzie oglądać mecz ME siatkarek? Transmisja TV i online

29.08.2019 19:00

Polska - Włochy w ME siatkarek: Polki walczą o 1. miejsce w grupie z niepokonanymi dotąd w fazie grupowej mistrzostw Europy Włoszkami. Sprawdź kiedy, gdzie i o której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Włochy na żywo. Transmisja spotkania w telewizji i internecie.

Polskie siatkarki
fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

loader

Polska - Włochy: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Polek w ME siatkarek? Gdzie oglądać na żywo w telewizji i live w internecie?

Polska - Włochy: Transmisja meczu ME siatkarek w telewizji i internecie

Przed nami ostatni mecz polskich siatkarek w fazie grupowej mistrzostw Europy. Po trzech wygranych (3:0 ze Słowenkami i Portugalkami oraz 3:1 z Ukrainkami) i jednej porażce z Belgijkami po tie-breaku podopieczne Jacka Nawrockiego stają przed najtrudniejszym zadaniem - starciem z Włochami.

Pojedynek ten będzie zdecydowanie najcięższym meczem Polek w grupie z prostego względu - reprezentantki Włoch nie przegrały jeszcze ani jednego seta w tegorocznym turnieju, pokonując wszystkich swoich przeciwników 3:0.

Podczas ostatnich meczów biało-czerwonych z Italijkami nie brakowało emocji. W maju ubiegłego roku polskie siatkarki wygrały ze swoimi czwartkowymi rywalkami w ramach Ligi Narodów dopiero po tie-breaku, zaś nieco ponad rok później, a około trzech miesięcy temu, przegrały w tych samych rozgrywkach 2:3.

Mecz Polska - Włochy będzie pojedynkiem przesądzającym o ostatecznym "wyglądzie" górnej części tabeli grupy B. Polki mogą jeszcze zająć 1. miejsce w grupie B. Co się musi stać? [KLIK]

ME siatkarek: Transmisja TV i online meczu Polska - Włochy. Gdzie obejrzeć?

Mecz Polska - Włochy na żywo w mistrzostwach Europy siatkarek odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 20:30. Transmisja TV w stacjach TVP 2 oraz Polsat Sport, online na stronie sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl/MG

Logo radiozet Dzieje się