Obserwuj w Google News

Polska - Włochy U20: Transmisja TV online. Gdzie oglądać finał ME w siatkówce?

Maciej Walasek
1 min. czytania
25.09.2022 12:09
Zareaguj Reakcja

Polska - Włochy - tak wygląda finał ME U-20 siatkarzy. Czy biało-czerwoni sięgną po złoty medal Starego Kontynentu? Gdzie będzie można obejrzeć mecz Polska - Włochy U-20 na ME? Zapoznaj się z transmisją spotkania. Czy będzie można je oglądać w TV i online?

polscy siatkarze U20 na ME
fot. cev.eu

Reprezentacja Polski siatkarzy do lat 20 kapitalnie sprawuje się na ME w Italii. W fazie grupowej Polacy rozegrali pięć meczów, z czego przegrali tylko jeden - ostatni. Wówczas nasi zawodnicy okazali się gorsi od... Włochów, którym ulegli 0:3. Wcześniej wygrali ze Słowenią (3:2), Francją (3:0), Serbią (3:0) oraz Słowacją (3:1).

Redakcja poleca

Polacy po wyjściu z fazy grupowej od razu zagrali w półfinale, a ich rywalem była Belgia. Biało-czerwoni bez żadnych problemów poradzili sobie z przeciwnikiem, rozbijając go w trzech setach: do 20, 17 i 15.

Polska - Włochy: Transmisja TV online ME U-20 w siatkówce

Z kolei Włosi w trakcie zmagań grupowych bez straty seta zwyciężyli ze Słowenią, Słowacją, Serbią i Polską. Italia odniosła tylko jedną porażkę - w spotkaniu z Francją, gdzie ulegli w tie-breaku 2:3. W swoim półfinale Włosi wygrali z Bułgarią 3:1.

Finał ME U-20 w siatkówce Polska - Włochy odbędzie się w niedzielę 25 września o godzinie 20:00. Spotkanie będzie można obejrzeć jedynie online na YouTube na kanale CEV European Volleyball.

RadioZET.pl