Obserwuj w Google News

Polska - USA: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć półfinał LN siatkarzy?

2 min. czytania
23.07.2022 17:44
Zareaguj Reakcja

Polska - USA: transmisja TV i online. Gdzie i kiedy oglądać półfinał Ligi Narodów? Biało-czerwoni po zażartym boju z Iranem zdołali awansować do strefy medalowej tegorocznych rozgrywek. Na drodze do wielkiego finału stanie reprezentacja USA. Na jakim kanale obejrzeć to starcie?

Paweł Zatorski i Kamil Semeniuk
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER/East News

Polscy siatkarze w czasie ćwierćfinałowego meczu Ligi Narodów zgotowali swoim kibicom nie lada emocje. Spotkanie z Iranem było niezwykle emocjonujące, a sam mecz obfitował w wiele zwrotów akcji. Ostatecznie Polacy nie dali szans Persom w tie-breaku i zameldowali się w półfinale LN.

- Zagraliśmy wiele meczów w swoim życiu, które można było wygrać 3:0, a nie 3:1 czy 3:2. Czemu tak słabo? Takie spotkania są zawsze grane na takich emocjach i są tak trudne, że musi nas cieszyć zwycięstwo. Oczywiście, jesteśmy świadomi tego, że nie był to perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu. Jesteśmy na tyle doświadczonym zespołem, że mam nadzieję, iż wyciągniemy wnioski. Widać, że jeszcze długa droga przed nami, ale ja głęboko wierzę w tę ścieżkę, którą obraliśmy i liczę na to, że efekty będą takie, jak w tym ćwierćfinale - powiedział w wywiadzie dla Polsatu Sport Paweł Zatorski.

Polska - USA: Transmisja TV online

Rywalem biało-czerwonych w półfinale Ligi Narodów będzie zespół USA, który w swoim pojedynku poradził sobie z Brazylią, zwyciężając 3:1. Warto przypomnieć, że obie drużyny spotkały się ze sobą w turnieju fazy zasadniczej w Sofii. Wówczas górą byli mistrzowie świata, którzy triumfowali 3:1.

Redakcja poleca

- Myślę, że to będzie podobne spotkanie do tego, które rozegraliśmy w Bułgarii. Wynik ważył się do samego końca, udało nam się ostatecznie odwrócić losy całego meczu. Teraz gra Amerykanów - po dołączeniu Micah Christensona (podstawowy rozgrywający - przyp.red.) - będzie jeszcze ewoluowała i będzie trudniejsza do rozczytania. Na pewno musimy się przygotować do kolejnego bardzo trudnego meczu - dodał libero.

Gdzie oglądać półfinał Ligi Narodów Polska - USA?

Polska - USA: Kiedy i o której godzinie półfinał Ligi Narodów siatkarzy?

Polska - USA w półfinale Ligi Narodów odbędzie się w sobotę 23 lipca. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP 1, Polsatu Sport, a także online na sport.tvp.pl i Polsat Box Go. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl