Obserwuj w Google News

Polska - USA: kiedy i o której następny mecz Polek w MŚ siatkarek 2022?

1 min. czytania
05.10.2022 19:05
Zareaguj Reakcja

Polska - USA: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się kolejny mecz reprezentacji Polski w MŚ siatkarek 2022? Sprawdź godzinę i datę następnego spotkania biało-czerwonych w Łodzi.

Polska - USA GODZINA DATA
fot. PAP

Reprezentacja Polski bardzo dobrze rozpoczęła MŚ siatkarek 2022, ale wiadomo było, że skala trudności będzie rosła w zasadzie dopiero od czwartej kolejki pierwszej rundy. I niestety wszystkie te mecze - z Dominikaną i z Turcją w Gdańsku oraz we wtorek w Łodzi z Serbią - biało-czerwone przegrały. W kluczowych momentach zabrakło dokładności, skuteczności i doświadczenia, czego nie można odmówić tym trzem ekipom.

W następnej serii gier poprzeczka wcale nie spadnie. Serbia to aktualnie mistrzynie świata, natomiast kolejnym przeciwnikiem podopiecznych Stefano Lavariniego będą złote medalistki igrzysk olimpijskich w Tokio, Amerykanki.

Redakcja poleca

Polska - USA: kiedy mecz MŚ siatkarek 2022?

- W tej chwili to najlepszy zespół na świecie, tak mi się wydaje, chyba mocniejszy od Serbii - mówiły zgodnie Zuzanna Górecka i Maria Stenzel. - Ten turniej pokazał, że każdy z każdym może wygrać. Było już dużo niespodzianek - dodała przyjmująca.

Reprezentacja USA pewnie zmierza do ćwierćfinału mistrzostw świata. W tej chwili mogą się pochwalić bilansem 5-1, a jedyną porażkę zanotowały w konfrontacji z zespołem z Bałkanów (0:3). Z Polkami nie przegrały od kilkunastu lat.

Polska- USA: godzina, data

Mecz Polska - USA w grupie F MŚ siatkarek 2022 odbędzie się w środę 5 października o godz. 20:30. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl