Obserwuj w Google News

Polska - Turcja: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć mecz MŚ siatkarek?

1 min. czytania
30.09.2022 15:29
Zareaguj Reakcja

Polska - Turcja TRANSMISJA: Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć ostatni mecz fazy grupowej mistrzostw świata siatkarek 2022. Transmisja meczu Polska - Turcja będzie dostępna w TV i stream online w internecie.

Polska - Turcja TRANSMISJA
fot. PAP/EPA

Siatkarki reprezentacji Polski są już pewne awansu do kolejnej rundy. Zapewniły go sobie, wygrywając trzy pierwsze mecze. W czwartym co prawda doznały porażki z Dominikaną, ale to już nie miało znaczenia w kontekście gry w fazie pucharowej. Podobnie sytuacja ma się w starciu z Turcją.

Mistrzostwa świata siatkarek 2022: Polska - Turcja

Biało-czerwone mistrzostwa świata 2022 rozpoczęły od wygranej z Chorwacją 3:1, potem bez straty seta pokonywały Tajlandię i Koreę Południową. Bilans trzech zwycięstw i jednej porażki mają też Turczynki. Te z kolei dały sobie wydrzeć 3 punkty w starciu z Tajlandią. Bilans reprezentacji Turcji, identyczny jak Polski, oznacza oczywiście, że ten zespół także jest pewny awansu do kolejnej fazy. Dalej w mistrzostwach świata z naszej grupy grać będą też siatkarki Tajlandii i Dominikany. Niewiadomą pozostaje tylko, kto, z którego awansuje miejsca.

Transmisja meczu Polska - Turcja

Mecz Polska - Turcja odbędzie się w sobotę, 1 października, o godzinie 20.30. Transmisja będzie dostępna w Polsacie Sport i stream online na platformie polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl