,

Polska - Turcja: Kiedy i o której mecz półfinału ME? [DATA, GODZINA]

07.09.2019 18:04

Polska - Turcja GODZINA. Polska - Turcja w 1/2 finału ME siatkarek 2019. O KTÓREJ GODZINIE grają biało-czerwone? Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć spotkanie w Ankarze, które zadecyduje o awansie jednej z tych drużyn do finału turnieju. Polska – Turcja: O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarki w 1/2 finału ME? KIEDY mecz Polska – Turcja? GODZINA meczu Polska – Turcja siatkarek w 1/2 finału ME.

Polskie siatkarki
fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Polskie siatkarki zakończyły fazę grupową mistrzostw Europy na drugim miejscu. Po zaskakującej wygranej z Włoszkami 3:2, podopieczne Jacka Nawrockiego uniknęły siatkarskich potęg w drabince ME. Dzięki temu biało-czerwone w 1/8 finału ME 2019 zagrały z Hiszpankami, które rozbiły 3:0.

Jeszcze przed rozpoczęciem fazy pucharowej było jasne, że reprezentacja Polski siatkarek zagra ze zwycięzcą pary Słowenia - Niemcy. Finalnie górą w tym pojedynku była ta druga drużyna i to z nią walczyliśmy o półfinał mistrzostw Europy. Ćwierćfinał zakończył się wygraną Polek po niezwykle emocjonującym tie-breaku i świetnym występie Magdaleny Stysiak. Rywalkami biało-czerwonych w 1/2 finału będą Turczynki, które gładko pokonały Holenderki 3:0.

ME siatkarek: Droga do półfinału otwarta. Sprawdź turniejową drabinkę

Polska - Turcja: GODZINA. O której mecz 1/2 finału ME siatkarek 2019?

Mecz Polska – Turcja odbędzie się w sobotę 7 września o godzinie 18:30. Wcześniej w Ankarze zagrają Serbki z Włoszkami.

ME siatkarek 2019: Pary 1/2 finału - TERMINARZ:

Wszystkie mecze 1/2 finału ME odbędą się 7 września:

Serbia - Włochy (17:00)

Turcja - Polska (18:30)

Mecz Polska - Turcja na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 18.30.

RadioZET.pl/MG

Logo radiozet Dzieje się