Obserwuj w Google News

Polska - Tajlandia: kiedy i o której godzinie mecz MŚ siatkarek 2022?

2 min. czytania
27.09.2022 19:33
Zareaguj Reakcja

Polska - Tajlandia: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się drugi meczu Polek w MŚ siatkarek 2022? Sprawdź datę i godzinę spotkania Polska - Tajlandia.

Polska - Tajlandia GODZINA DATA
fot. volleyballworld.com

Reprezentacja Polski rozpoczęła MŚ siatkarek 2022 od zwycięstwa z Chorwacją 3:1, a trzeci set tej rywalizacji przejdzie do historii dyscypliny w naszym kraju. Podopieczne Stefano Lavariniego przegrywały już 8:16, a jednak w końcówce dzięki znakomitej grze w bloku i skutecznym atakom rezerwowej Moniki Gałkowskiej wygrały tę partię 25:23.

- Jesteśmy w stanie podnieść się z każdego wyniku. Jak w tym trzecim secie, w którym przegrywałyśmy już, nawet nie pamiętam iloma punktami. Myślę, że rok temu nie byłyśmy w stanie się tak podnieść. Nasze głowy nie były tak mocne. Mam nadzieję, że nasz styl pójdzie do przodu i pokażemy, że umiemy lepiej grać. Nie wybiegam w przyszłość tak daleko, nic nie liczymy, skupiamy się na najbliższym meczu i każde kolejne spotkanie będzie najważniejsze - oceniła później przyjmująca drużyny narodowej Zuzanna Górecka. Lepsza gra to obowiązek w kolejnym spotkaniu z Tajlandią.

Redakcja poleca

Polska - Tajlandia: kiedy odbędzie się mecz?

Ekipa z Azji sprawiła największą sensację w pierwszej rundzie mistrzostw świata. Tajki pokonały wicemistrzynie Europy, Turcję 3:2, choć to przeciwniczki prowadziły 1:0 i 2:1. Cała gra w ataku opierała się na 22-letniej przyjmującej Chatchu-on Moksri, która zdobyła dla swojego zespołu... 33 punkty.

Spotkania pierwszej kolejki odbyły się w Arnhem. Teraz biało-czerwone zyskają wsparcie kilkudziesięciu tysięcy osób - dalsza faza imprezy odbywać się będzie bowiem w Gdańsku. W grupie C występują ponadto Korea Południowa i Dominikana.

Polska - Tajlandia: godzina, data

Mecz Polska - Tajlandia w MŚ siatkarek 2022 odbędzie się we wtorek 27 września o godz. 20:30. Transmisja TV na stronie sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/polsatsport.pl