Obserwuj w Google News

Polska - Serbia: Transmisja. Gdzie obejrzeć 1/4 finału MŚ siatkarek?

1 min. czytania
11.10.2022 19:33
Zareaguj Reakcja

Przed nami ćwierćfinał mistrzostw świata siatkarek, w którym reprezentacja Polski zagra z Serbią. Transmisja tego spotkania będzie dostępna za darmo w TV i online.

Reprezentacja Polski siatkarek
fot. Piotr Matusewicz/East News

Reprezentacja Polski siatkarek radzi sobie bardzo dobrze podczas trwających mistrzostw świata kobiet. Podopieczne Stefano Lavariniego weszły do drugiej fazy pucharowej z bilansem 3-2. Biało-czerwone wygrały z Chorwatkami, Koreankami i Tajkami, natomiast zostały pokonane przez Dominikanki i Turczynki.

Co ciekawe, nasze siatkarki dokonały nie lada wyczynu. Polska jest pierwszym zespołem z takim bilansem, któremu udało się dojść tak daleko podczas MŚ siatkarek. Mowa więc tutaj o niesamowitym wyczynie.

Redakcja poleca

Polska - Serbia: data i godzina meczu

Historyczne wyniki to jedno, jednak nie należy zapominać, z kim Polki będą walczyć o fazę medalową. Mowa tutaj o reprezentacji Serbii, z którą nasze zawodniczki już się mierzyły podczas tej imprezy. Wówczas Serbki pewnie wygrały 3:0 i do tej pory są one niepokonane na mistrzostwach.

Jeśli Polki awansują do dalszej fazy, wtedy trafią na zwycięzcę z pary Stany Zjednoczone/Turcja. Rozstrzygnięcia wszystkich meczów 1/8 finału poznamy już we wtorek.

Polska - Serbia: transmisja TV i online

Mecz Polska - Serbia na żywo w ćwierćfinale MŚ siatkarek 2022 będzie dostępny w TVP 1 i Polsat Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl i polsatboxgo.pl. Relację na żywo ze spotkania Polska - Serbia przeprowadzimy na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl