Obserwuj w Google News

Polska - Norwegia: Kiedy mecz Wagnera? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

2 min. czytania
09.07.2021 16:01
Zareaguj Reakcja

Polska - Norwegia DATA, GODZINA: Kiedy i o której godzinie mecz Memoriału Huberta Jerzego Wagnera? Gdzie odbędzie się mecz Polska - Norwegia? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie mecz Polska - Norwegia w Memoriale Wagnera 2021!

Bartosz Kurek
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Mecz  Polska - Norwegia będzie pierwszym spotkaniem naszych siatkarzy w  Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. W poprzedniej edycji, rozgrywanej w 2019 roku, pierwsze miejsce zajęli Brazylijczycy. W tym roku prócz Norwegów i oczywiście Polaków udział w turnieju wezmą także reprezentacje Egiptu i Azerbejdżanu.

Polscy siatkarze są na ostatniej prostej przygotowań do igrzysk olimpijskich 2021 w Tokio. Wicemistrzowie Ligi Narodów 2021 znajdują się w świetnej formie i nie ukrywają, że brak medalu w Japonii byłby dla nich gigantycznym rozczarowaniem.

Redakcja poleca

Polska - Norwegia: Kiedy i o której mecz Memoriału Wagnera? [DATA, GODZINA]

Dla Norwegii będą to z kolei pierwsze mecze aż od maja bieżącego roku. Wówczas Skandynawowie grali w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy w grupie G, w której zajęli czwarte, ostatnie miejsce za Węgrami, Białorusią i Portugalią.

Co ciekawe, Polska nie mierzyła się z Norwegią w ostatnich latach ani jednegp razu.

Polska - Norwegia na żywo: Kiedy i o której godzinie mecz Memoriału Wagnera? Relacja live i wynik online

Mecz Polska - Norwegia w pierwszej kolejce Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w piątek, 9 lipca, o godzinie 18:00, na TAURON Arenie Kraków. Transmisja TV meczu na kanale Polsat Sport, zaś online na stronie ipla.tv i w aplikacji Ipla TV. Relacja live i wynik online meczu  Polska - Norwegia na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl