Obserwuj w Google News

Polska - Korea Południowa GODZINA: Kiedy mecz MŚ siatkarek?

2 min. czytania
28.09.2022 17:36
Zareaguj Reakcja

Polska - Korea Południowa GODZINA: To trzeci mecz biało-czerwonych na MŚ siatkarek 2022. Kiedy odbędzie się mecz Polska - Korea Południowa? O której godzinie zaplanowano spotkanie? Relacja i wynik starcia Polska - Korea na żywo na naszym portalu.

Weronika Szlagowska
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

Reprezentacja Polski kobiet po 12 latach powróciła na MŚ siatkarek. Zespół Stefano Lavariniego świetnie otworzył mundial, wygrywając na inaugurację z Chorwacją 3:1. To spotkanie biało-czerwone rozgrywały nietypowo w Holandii, ale na kolejne starcie przeniosły się do ERGO Areny. W hali na granicy Gdańska i Sopotu współgospodynie turnieju podjęły Tajlandię, którą rozbiły 3:0. Polki zaprezentowały się z wyśmienitej strony, notując sporo bloku na rywalkach.

- W tej grupie może się wydarzyć dużo różnych rzeczy. Zależy wiele od dyspozycji dnia. Nasza kadra nie ma w tym turnieju łatwych spotkań, na każde muszą się koncentrować, mobilizować - mówiła była reprezentantka Polski, Milena Sadurek w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

Polska - Korea Południowa: Kiedy mecz MŚ siatkarek? O której godzinie?

Po dwóch zwycięstwach trzecim przeciwnikiem będzie drużyna Korei Południowej, z którą mają dobre wspomnienia. Obie ekipy spotkały się w tegorocznej Lidze Narodów. Koreanki nie miały zbyt wiele do powiedzenia, ulegając Polkom 0:3. Czy podobnie będzie ty razem?

Siatkarki Korei Południowej nie wygrały jeszcze seta na MŚ siatkarek, przegrywając kolejno z Dominikaną i Turcją. Zawodniczki z Azji zamykają tabelę "polskiej" grupy.

Polska - Korea Południowa na żywo na MŚ siatkarek 2022 odbędzie się w środę 28 września o godzinie 20:30. Relacja na żywo zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl