,

Polska - Egipt: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Memoriału Wagnera?

11.07.2021 15:03

Polska - Egipt na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z trzeciego meczu XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Egipt.

Polska - Egipt
fot. PAP
  • Reprezentacja Polski siatkarzy zagra z Egiptem w trzecim meczu XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
  • Będzie to ostatnie spotkanie biało-czerwonych przed wylotem na igrzyska w Tokio
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Egipt

Polska - Egipt NA ŻYWO. Reprezentacja Polski siatkarzy spotkaniem z Egiptem w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera pożegna się z kibicami przed wylotem na igrzyska olimpijskie w Tokio. Zwycięzca tego meczu wygra 18. edycję wydarzenia poświęconego legendarnemu trenerowi, który jako pierwszy i jak dotąd jedyny zdołał poprowadzić biało-czerwonych do złotego medalu na najważniejszej imprezie czterolecia.

Podopieczni Vitala Heynena odnieśli bardzo gładkie zwycięstwa po 3:0 z Norwegią i z Azerbejdżanem, który w Memoriale w ostatniej chwili zastąpił Tunezję, ale Egipt to drużyna z nieco wyższej półki. Afrykanie również dwa razy triumfowali, jednak stracili jedno "oczko" ze Skandynawami.

Polska - Egipt w telewizji i lice stream w internecie

Egipcjanie drugi raz uczestniczą w Memoriale Wagnera. W 2006 roku, gdy impreza rozgrywana była w dwóch czterozespołowych grupach, przegrali z Polską i z Włochami, ale 3:0 ograli... Norwegię.

W dwóch pierwszych meczach belgijski szkoleniowiec biało-czerwonych postawił na kilku zmienników. Norbert Huber i Tomasz Fornal nie znaleźli się w dwunastce wyselekcjonowanej na igrzyska, a ani na minutę na parkiecie nie pojawili się m.in. Wilfredo Leon i kapitan Michał Kubiak. Można oczekiwać, że również w starciu z Egiptem Heynen nie będzie chciał ryzykować zdrowia kluczowych graczy i ponownie da pograć innym postaciom.

Polska - Egipt: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Polska - Egipt w Memoriale Wagnera odbędzie się w niedzielę 11 lipca o godz. 16. Transmisja TV w Polsat Sport Extra (na Polsacie Sport w tym czasie jest finał Wimbledonu Novak Djoković - Matteo Berrettini) oraz online na ipla.tv.

loader

RadioZET.pl