Obserwuj w Google News

Polska - Egipt: Kiedy i o której odbędzie się mecz Memoriału Wagnera?

2 min. czytania
11.07.2021 10:42
Zareaguj Reakcja

Polska - Egipt GODZINA DATA. Kiedy i o której odbędzie się trzecie spotkanie XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera? GODZINA i DATA meczu Polska - Egipt.

Polska - Egipt GODZINA
fot. PAP
  • Reprezentacja Polski siatkarzy zagra z Egiptem w trzecim meczu XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
  • Będzie to ostatnie spotkanie biało-czerwonych przed wylotem na igrzyska w Tokio
  • Sprawdź, kiedy i o której odbędzie się trzecie spotkanie Memoriału Huberta Jerzego Wagnera 2021 [GODZINA, DATA]

Polska - Egipt GODZINA i DATA. Reprezentacja Polski siatkarzy w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera nie ma sobie równych. Na otwarcie biało-czerwoni rozgromili 66. ekipę rankingu FIVB Norwegię, a następnie to samo zrobili z notowanym pięć pozycji wyżej Azerbejdżanem. Na zakończenie imprezy, w ostatnim spotkaniu przed wylotem na igrzyska olimpijskie w Tokio, podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z 17. w zestawieniu Egiptem.

Afrykanie również są niepokonani w tym turnieju. Najpierw roznieśli Azerów, a w sobotę bardzo długo męczyli się z zespołem ze Skandynawii. Wygrali dopiero po tie-breaku i stracili sporo sił przed finałową rywalizacją z mistrzami świata. Z pewnością będą chcieli się jednak pokazać na tle najlepszych siatkarzy globu, chociaż - trzeba to podkreślić - belgijski opiekun Polaków najpewniej znów nie postawi na swoich asów, z Wilfredo Leonem i Michałem Kubiakiem na czele.

Polska - Egipt: Kiedy grają Polacy w Memoriale Wagnera?

Biało-czerwoni mogą triumfować w Memoriale po raz dziewiąty. Egipcjanie, którzy dopiero drugi raz przyjechali na to wydarzenie, w debiucie w 2006 roku wygrali jedno spotkanie i zajęli 3. miejsce w grupie. Już teraz poprawili ten rezultat, więc w niedzielę będą mogli cieszyć się grą.

Redakcja poleca

Polacy po tym spotkaniu udadzą się do Warszawy. W poniedziałek złożą ślubowanie przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio.

Polska - Egipt: GODZINA i DATA: Kiedy mecz Polaków w Memoriale Wagnera?

Mecz Polska - Egipt w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera 2021 odbędzie się w niedzielę o godz. 16. Relacja na żywo ze spotkania Polska - Egipt na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl