Obserwuj w Google News

Polska - Brazylia: Transmisja TV online. Gdzie oglądać półfinał Polaków na żywo?

Maciej Walasek
2 min. czytania
10.09.2022 17:25
Zareaguj Reakcja

Polska - Brazylia: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć półfinałowy mecz MŚ siatkarzy 2022? Broniący tytuł biało-czerwoni zmierzą się z wicemistrzami świata. Stawką pojedynku będzie gra w wielki finale. Sprawdź, na jakim kanale i gdzie online będzie można oglądać spotkanie Polska - Brazylia.

Polscy siatkarze
fot. PAP

Polscy siatkarze po raz trzeci z rzędu dotarli do półfinału MŚ i zagrają o medale. Po dwóch wygranych setach z Amerykanami w ćwierćfinale rywale biało-czerwonych zdołali doprowadzić do tie-breaka, gdzie ostatecznie górą byli obrońcy tytułu, którzy wygrywając 15:12 mogli cieszyć się z awansu do 1/2 finału turnieju.

- Euforii nie ma, jest radość, mamy dwa kroki do zrobienia i na tym się będziemy koncentrować - mówił spokojny Grzegorz Łomacz.

Polska - Brazylia: Transmisja TV online

- Z Amerykanami zawsze gra się ciężko, dziś było tak samo. Dobrze, że wyszarpaliśmy tego drugiego seta (27:25), bo był bardzo na styku. Potem rywale grali naprawdę dobrze, gdzieś tam może w czwartym secie poczuliśmy, że mecz powoli nam ucieka. Przed tie-breakiem wyczyściliśmy głowy, prowadziliśmy od początku i udało się to dowieźć - kontynuował rozgrywający.

Polska - Brazylia będzie starcie obecnego mistrza z wicemistrzem globu. Drabinka jest nieubłagana i już teraz wiemy, że jedna z tych drużyn nie będzie mieć okazji do wyrównania swojego wyniki przed czterema laty. Po raz ostatni biało-czerwoni grali z Canarinhos podczas Ligi Narodów i wygrali z przeciwnikiem 3:1. Czy tak samo będzie i tym razem?

Polska - Brazylia: Gdzie obejrzeć półfinał MŚ siatkarzy?

Na pewno Polska - Brazylia będzie elektryzującym pojedynkiem. Miejmy nadzieję, że na koniec meczu to drużyna Nikoli Grbicia będzie tą, która będzie cieszyć się z triumfu.

Polska - Brazylia: O której półfinał MŚ siatkarzy? Kiedy grają Polacy?

Mecz Polska - Brazylia zaplanowano w sobotę 10 września. Półfinał MŚ siatkarzy będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport oraz w TVP1 i online na platformie Polsat Box Go i sport.tvp.pl. Mecz Polska - Brazylia na żywo będzie też relacjonowany na sport.raidozet.pl.

RadioZET.pl