Obserwuj w Google News

Polska - Brazylia: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz LN siatkarzy?

2 min. czytania
11.06.2021 18:28
Zareaguj Reakcja

Polska - Brazylia TRANSMISJA: Mecz na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu Ligi Narodów siatkarzy 2021. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Brazylia w LN siatkarzy 2021. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

Polska - Brazylia
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews
  • Reprezentacja Polski siatkarzy w dziewiątej kolejce Ligi Narodów 2021 zagra z Brazylią
  • To będzie spotkanie na szczycie - biało-czerwoni są liderem tabeli, a "Canarinhos" plasują się za nimi z takim samym bilansem 7-1
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Polska - Brazylia w LN siatkarzy 2021

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Reprezentacja Polski siatkarzy po ośmiu rozegranych spotkaniach Ligi Narodów 2021 jest liderem z bilansem 7-1, ale takim samym dorobkiem dysponuje Brazylia. Biało-czerwoni przegrali tylko ze Słowenią, a "Canarinhos" nie poradzili sobie z Francją. To będzie mecz o 1. miejsce, a wygrany zrobi ogromny krok w kierunku półfinału tej imprezy.

W czwartek podopieczni Vitala Heynena rozbili Holandię 3:0, a dzień wcześniej to samo uczynili z Bułgarią. Rywale nie stawiali większego oporu, ale już z ekipą z Ameryki Południowej trzeba będzie wnieść się na wyżyny. Oni, podobnie jak Polacy, przyjechali do Rimini w bardzo mocnym składzie i również walczą o bilety na igrzyska olimpijskie w Tokio.

Polska - Brazylia w telewizji i live stream w internecie

- Żeby wygrać z Brazylią, to trzeba zwracać uwagę na każdy element siatkarskiego rzemiosła i przykładać wagę do swojej gry. Mają taki sam bilans spotkań co my, więc to będzie taki klasyczny mecz o pozycję lidera. Nikogo nie trzeba specjalnie motywować na takie starcia - ocenił Mateusz Bieniek, autor 17 punktów w krótkim pojedynku z "Oranje".

- Nie mówiłbym i nie przesadzał, że teraz każdego przeciwnika zdominujemy tak samo jak Bułgarię czy Holandię. Jutro poprzeczka powędruje znacznie wyżej i będziemy musieli zaprezentować się przynajmniej tak samo dobrze jak w konfrontacjach z Serbią czy Rosją. Jeżeli my zagramy dobrze, to na pewno im się przeciwstawimy - dodał przyjmujący Tomasz Fornal.

Redakcja poleca

Od pewnego czasu po obu stronach barykady rywalizują dwaj naturalizowani Kubańczycy - Yoandy Leal i Wilfredo Leon. Dla nich to także będzie wyjątkowe spotkanie.

Polska - Brazylia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Polska - Brazylia w 9. kolejce Ligi Narodów siatkarzy 2021 odbędzie się w piątek 11 czerwca o godz. 21. Transmisja TV w TVP 2 oraz Polsat Sport i na stronie sport.tvp.pl i ipla.tv.

Relacja na żywo z meczu Polska - Brazylia na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/pzps.pl