Zamknij

Polska - Brazylia: Kiedy finał LN? O której grają Polacy? [GODZINA, DATA]

27.06.2021 14:00

Polska - Brazylia GODZINA, DATA: Kiedy mecz Polaków w finale Ligi Narodów siatkarzy 2021? O której godzinie polscy siatkarze grają w finale LN? Sprawdź podstawowe informacje nt. meczu Polska - Brazylia w Final Four LN siatkarzy 2021.

Polska - Brazylia: Kiedy finał LN? O której grają Polacy? [GODZINA, DATA]
fot. JURE MAKOVEC/AFP/East News

Reprezentacja Polski siatkarzy wygrała w półfinale Ligi Narodów 2021 ze Słowenią 3:0. Teraz Polaków czeka mecz finałowy, o złoty medal. Zmierzymy się w nim z Brazylią.

Biało-czerwoni odnieśli w 15 meczach grupowych LN 12 zwycięstw i ponieśli trzy porażki, gwarantując sobie awans do Final Four na kolejkę przed końcem. W fazie grupowej Polacy ustąpili jedynie Brazylii, tuż za nimi uplasowali się Słoweńcy, a na czwartym miejscu - Francuzi.

Polska - Brazylia: Kiedy i o której mecz finałowy LN siatkarzy? [GODZINA, DATA]

Biało-czerwoni w poprzedniej edycji LN dwa lata temu (ubiegłoroczna została odwołana z powodu pandemii) zajęli trzecie miejsce.

Brazylijscy siatkarze do finału dostali się dzięki zwycięstwu z Francuzami 3:0 (25:20, 25:18, 25:19). "Canarinhos" mieli nad "Trójkolorowymi" przewagę w większości aspektów gry. Najwyraźniejszą w bloku - zdobyli w ten sposób dziewięć punktów, a rywale trzy.

loader

Polska - Brazylia GODZINA, DATA: Kiedy i o której finał LN siatkarzy?

Mecz Polska - Brazylia w finale Ligi Narodów siatkarzy odbędzie się w niedzielę 27 czerwca o godz. 15. Relacja live i wynik online meczu Polska - Brazylia na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl