,

Polska - Azerbejdżan: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć Memoriał?

10.07.2021 17:00

Polska - Azerbejdżan TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć drugi mecz Memoriału Wagnera 2021 z udziałem reprezentacji Polski. Transmisja Polska - Azerbejdżan będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Relacja i wynik meczu live online w internecie.

Polska - Azerbejdżan TRANSMISJA
fot. PAP/EPA

Siatkarze reprezentacji Polski kontynuują przygotowania do najważniejszej imprezy sezonu - igrzysk olimpijskich w Tokio. W Memoriale Wagnera 2021 rywalizują z Norwegią, Azerbejdżanem i Egiptem. W piątek rozbili Norwegów 3:0 (25:13, 25:14, 25:20). Jednym z bohaterów spotkania był świetnie grający na środku Piotr Nowakowski.

Polska - Azerbejdżan: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV i online?

W sobotę czekać nas będzie mecz Polska - Azerbejdżan. Drużyna z Azji w piątek przegrała z Egiptem 0:3 (16:25, 11:25, 16:25). Teraz zagra z Norwegami.

Zobacz koniecznie: Memoriał Wagnera 2021: Na którym miejscu polscy siatkarze? [TABELA]

Na koniec zmagań w Memoriale Wagnera 2021 biało-czerwoni zagrają z Egiptem. Będzie to ostatni mecz turnieju, który najprawdopodobniej zdecyduje o tym, która z drużyn zajmie na koniec pierwsze miejsce w tabeli. Najpierw jednak ekipa Vitala Heynena zagra z Azerbejdżanem.

loader

Polska - Azerbejdżan NA ŻYWO: Relacja i wynik meczu live online

Mecz Polska - Azerbejdżan na żywo. Transmisja będzie dostępna w Polsacie Sport i online stream w serwisie ipla.tv. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

Logo radiozet Dzieje się