,

Polska - Azerbejdżan: Kiedy grają Polacy? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

Maciej Walasek
10.07.2021 15:56

Polska - Azerbejdżan: kiedy mecz Polaków na Memoriale Wagnera 2021? O której godzinie spotkanie Polska - Azerbejdżan? Biało-czerwoni w drugim starciu podejmą ekipę Azerbejdżanu, przygotowując się do wyjazdu na IO. Sprawdź podstawowe informacje przed starciem Polska - Azerbejdżan.

Polska - Azerbejdżan GODZINA, DATA
fot. PAP

Reprezentacja Polski siatkarzy przygotowuje się do igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni Vitala Heynena na kilka dni przed wylotem do Japonii biorą udział w Memoriale Wagnera 2021. W krakowskiej TAURON Arenie zagrają ze słabszymi rywalami. Po pokonaniu Norwegii 3:0 mistrzowie świata w sobotę stoczą bój z Azerbejedżanem i na koniec z Egiptem.

Azerbejdżan pojawił się na Memoriale Wagnera zamiast Tunezyjczyków. W zespole olimpijskich rywali Polaków wykryto kilka przypadków zakażenia koronawirusem i podjęto decyzję o zmianie przeciwnika. Azerbejdżan uległ w pierwszym meczu Memoriału Egiptowi 0:3.

Polska - Azerbejdżan: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć Memoriał?

Polska - Azerbejdżan: Kiedy mecz Polaków? O której godzinie?

- Rywal nie był zbyt wymagający, ale nam potrzebne są mecze, ogrywanie się, bo przecież za niecałe trzy tygodnie zaczynamy imprezę, na którą czekamy od kilku lat. Wiadomo, że było ciężko sprowadzić tutaj mocniejsze zespoły, bo te drużyny, które zagrają we wrześniowych mistrzostwach Europy, mają teraz przerwę, a te, które wystąpią na igrzyskach, są już na miejscu, albo przez te sytuacje covidowe bały się tutaj przyjechać - tłumaczył Łukasz Kaczmarek.

Memoriał Wagnera 2021: Na którym miejscu polscy siatkarze? [TABELA]

W polskiej kadrze zabrakło Wilfredo Leona. Atakujący dołączy do reprezentacji w sobotę i być może wystąpi w drugim pojedynku.

loader

Polska - Azerbejdżan na żywo odbędzie się w sobotę, 10 lipca o godzinie 18:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl