Zamknij

Piotr Gruszka zwolniony z Asseco Resovii Rzeszów

30.01.2020 15:36

Piotr Gruszka został odwołany z funkcji trenera Asseco Resovii Rzeszów - poinformował występujący w ekstraklasie siatkarzy klub. Rekordzistę pod względem liczby występów w reprezentacji Polski zastąpi jego dotychczasowy asystent Wojciech Serafin.

Piotr Gruszka zwolniony a Asseco Resovii Rzeszów
fot. k_kapica_afk/Polska Press/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Gruszka został szkoleniowcem ekipy z Podkarpacia przed obecnym sezonem. Drużyna pod jego wodzą zawodziła jednak. Po słabszym początku wydawało się, że w grudniu uporała się z kryzysem, ale w styczniu znów wróciła do porażek z teoretycznie słabszymi rywalami. W środę przegrała u siebie z GKS-em Katowice 1:3. Była to 11. porażka Resovii, która dotychczas rozegrała 17 meczów i zajmuje 11. miejsce w tabeli.

loader

- Decyzją Zarządu Asseco Resovia S.A., z dniem 30 stycznia 2020 roku, Piotr Gruszka przestaje pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca drużyny. Trenerowi dziękujemy za dotychczasową pracę w naszym klubie. Jednocześnie informujemy, że funkcję pierwszego trenera przejmuje dotychczasowy asystent Piotra Gruszki, Wojciech Serafin - napisano na oficjalnej stronie klubu.

RadioZET.pl/PAP, assecoresovia.pl