Zamknij

"Nazwał mnie k***ą i opluł samochód". Szokujące wyznanie reprezentantki Polski

24.11.2021 10:03

Milena Sadurek podzieliła się w swoich mediach społecznościowych przykrą, a zarazem szokującą sytuacją. Była gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski została słownie zaatakowana na parkingu przez obcego mężczyznę. Z jego ust padło wiele wulgarnych, obraźliwych słów.

Milena Sadurek
fot. Michal SZALAST/East News

Milena Sadurek to była gwiazda reprezentacji Polski siatkarek. Była rozgrywająca zadebiutowała z orzełkiem na piersi w 2007 roku, a łącznie w biało-czerwonych barwach rozegrała blisko dwieście spotkań. Jej największym sukcesem było wywalczenie brązowego medalu mistrzostw Europy w 2009 roku.

Po więcej skalpów sięgnęła razem ze swoimi klubami. Dwa razy zdobywała mistrzostwo Polski (2004, 2011), trzykrotnie Puchar Polski (2004, 2006, 2011) oraz trzykrotnie Superpuchar Polski (2006, 2008, 2011). W 2013 roku był również wicemistrzynią Azerbejdżanu.

Szokujące wyznanie byłej gwiazdy reprezentacji Polski siatkarek

Zawodniczka, która postanowiła zakończyć swoją karierę w sezonie 2016/2017, podzieliła się we wtorek przykrą sytuacją, jaka spotkała ją na parkingu pod jednym ze sklepów.

"Zwróciłam uwagę panu na parkingu, żeby postarał się nie parkować w miejscu dla rodzin z dziećmi, bo naprawdę czasem ciężko poradzić sobie z dzieckiem i siatami" - zaczęła Sadurek.

"Usłyszałam, że jestem k***ą, szmatą i głosuję na PO"

I dodała: "Usłyszałam, że jestem k***ą, zdradziecką mordą, szmatą i głosuję na PO, a na koniec opluł mi samochód. Miłe to nasze społeczeństwo" - zakończyła.

Pod jej wpisem pojawiły się liczne komentarze, w których internauci wsparli byłą siatkarkę. Niestety, nie obyło się także bez dyskusji na tematy polityczne.

RadioZET.pl