Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021: Kiedy jest finał ME? DATA, GODZINA

16.09.2021 11:58

Finał mistrzostw Europy w siatkówce 2021: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się decydujący mecz o złotym medalu mistrzostw Starego Kontynentu. DATA, GODZINA, MIEJSCE finału ME siatkarzy.

Finał mistrzostw Europy w siatkówce DATA, GODZINA
fot. PAP/EPA
  1. Kiedy jest finał ME w siatkówce? O której godzinie mecz?
  2. Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021: Kiedy finał? DATA, GODZINA

Mistrzostwa Europy w siatkówce weszły w decydującą fazę. Finał zbliża się wielkimi krokami, a Polacy mają wielkie szanse, by w nim zagrać.

Biało-czerwoni w 1/4 finału pokonali jednego z kandydatów do złota - Rosję, która kilka tygodni temu zdobyła w Tokio srebrny medal igrzysk olimpijskich. Teraz zmierzą się ze Słowenią. W potencjalnym finale mogą zagrać z Włochami lub Serbią.

Kiedy jest finał ME w siatkówce? O której godzinie mecz?

Kadra Vitala Heynena wyrosła na głównego kandydata do zdobycia złotego medalu, tym bardziej że z turniejem pożegnali się aktualni mistrzowie olimpijscy. Francuzi, bo o nich mowa, sensacyjnie przegrali w 1/8 finału z Czechami.

loader

Półfinały mistrzostw Europy w siatkówce (Polska - Słowenia, Włochy - Serbia) odbędą się w sobotę. Finał turnieju zaplanowano na niedzielę na godzinę 20.30. Trzy godziny wcześniej rozegrany zostanie mecz o 3. miejsce.

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021: Kiedy finał? DATA, GODZINA

półfinały

  • 18 września, godz. 17:30: Polska - Słowenia
  • 18 września, godz. 20:30: Serbia - Włochy

mecz o 3. miejsce

  • 19 września, godz. 17.30

finał

  • 19 września, godz. 20.30