,

Polski siatkarz wystąpi w MMA? "Dlaczego nie? Byłbym otwarty na propozycje"

11.04.2020 13:19

Mateusz Masłowski, libero Cerradu Enea Czarnych Radom, przyznał w wywiadzie, że amatorsko trenuje MMA i chętnie spróbowałby w przyszłości swoich sił w tym sporcie. "Byłbym otwarty na propozycje" - wyznał siatkarz.

Mateusz Masłowski
fot. PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News
loader

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mateusz Masłowski ujawnił swoje zamiłowanie do MMA w wywiadzie dla polsatsport.pl. W rozmowie z Patrycją Zahorską libero Cerradu Enea Czarnych Radom przyznał, że trenuje mieszane sztuki walki amatorsko.

Mateusz Masłowski zawalczy w MMA? "Byłbym otwarty na propozycje"

– Bardzo lubię oglądać sporty walki. Sam również trenuję na poziomie amatorskim razem z moim przyjacielem Kubą Ziobrowskim. Jest to bardzo dobre dla rozwoju motorycznego i poprawy kondycji. Treningi MMA są bardzo ciężkie, ale trenowaliśmy z głową - zaznaczył mistrz świata juniorów i mistrz świata kadetów z reprezentacją Polski.

Niespełna 23-letni siatkarz wyznał, że, chociaż póki co nie widzi się w roli profesjonalnego zawodnika MMA, to nie wyklucza, że w przyszłości wystąpi w "mniej zawodowych" turniejach.

– Profesjonalnym zawodnikiem MMA chyba nie będę, ale nigdy nie mów nigdy. Teraz różne organizacje tworzą walki dla mniej zawodowych sportowców sztuk walki, dlatego nie można niczego wykluczyć. Gdyby nadarzyła się okazja zawalczyć z kimś z podobnego środowiska, to dlaczego nie? Na razie gram w siatkówkę, ale byłbym otwarty na propozycję, gdyby taka się przytrafiła - powiedział.

Na koniec dodał z uśmiechem, że ma już nawet listę zawodników, z którymi chciałby zawalczyć.

- Moja lista z kim chciałbym się zmierzyć jest długa, ale na razie nie będę jej ujawniał. Może ktoś będzie chciał ze mną walczyć - zakończył Masłowski.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/polsatsport.pl