Martyna Grajber została panią profesor. Nietypowa zapowiedź Chemika Police

28.01.2021 10:10

Martyna Grajber wzięła udział w nietypowej reklamie Chemika Police. Reprezentantka Polski wcieliła się w rolę pani profesor i poprowadziła „wykład”. - Drodzy państwo, na pewno jesteście zaznajomieni z teorią o kocie Schroedingera – zaczęła.

polskie siatkarki
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Martyna Grajber to jedna z czołowych polskich siatkarek. Poza umiejętnościami na parkiecie, bez wątpienia przyjmująca może pochwalić się talentem aktorskim. W środowy wieczór na profilu Grupy Azoty Chemika Police pojawiła się nietypowa reklama, zapowiadająca zbliżające się mecze Ligi Mistrzyń w Policach. Reprezentantka Polski miała okazję wcielić się w rolę pani profesor, która poprowadziła wykład dla studentów.

- Drodzy państwo, na pewno jesteście zaznajomieni z teorią o kocie Schroedingera. Kocie, który został zamknięty w pudełku i jednocześnie żyje, i nie żyje – zaczęła Grajber.

Martyna Grajber...panią profesor. Nietypowa zapowiedź Grupy Azoty Chemika Police

- Podobnie wygląda inna teoria jednego z wielkich umysłów XXI wieku. Paradoks 'Kodu Policera' polega na tym, że niby nie zobaczysz meczów Ligi Mistrzyń, ale jednocześnie je zobaczysz. Z jednej więc strony nie obejrzysz trzech spotkań Ligi Mistrzyń z wysokości trybun, ale zobaczysz je w telewizji, na kanapie – kontynuowała.

W dalszej części nagrania siatkarka usiadła na kanapie przed telewizorem z „czipsikami”. Jednak po chwili jak na prawdziwego sportowca przystało, zamieniła je na owoce.  "Fajna zapowiedź, dobra robota", "Genialne", "To będzie szaleństwo!..." - komentowali kibice.

loader

Turniej Ligi Mistrzyń w Policach odbędzie się w dniach 2-4 lutego. Polski zespół zmierzy się z Dynamem Kazań, Igor Gorgonzola Novarą i VK UP Ołomuniec.

RadioZET.pl