Zamknij

Martyna Grajber odchodzi z Chemika Police: "Dzięki, kapitanie"

05.05.2021 12:36

Martyna Grajber po trzech latach odchodzi z drużyny mistrzyń Polski Grupy Azoty Chemika Police. Reprezentantka kraju była kapitanem tego zespołu.

Martyna Grajber odchodzi z Chemika Police
fot. Materiały prasowe Chemika Police

Martyna Grajber, popularna "Malina", dołączyła do Chemika Police w sezonie 2018/19. Z tym zespołem wywalczyła trzy Puchary Polski, dwa mistrzostwa kraju i jeden Superpuchar. Od dwóch lat pełniła funkcję kapitana drużyny

- Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone lata. Jestem pewna, że zebrało się więcej wspomnień pozytywnych, a negatywne szybko zapomnimy. Dziękuję kibicom, prezesowi, sztabowi, pracownikom. Jestem przekonana, że dojrzałam jako zawodniczka, ale i jako człowiek. To były dobre 3 lata – powiedziała Grajber, cytowana na oficjalnej stronie klubu z Polic.

Martyna Grajber opuszcza Chemika Police

"Malina, dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu. Życzymy Ci powodzenia w przyszłości, wielu sukcesów i braku kontuzji" - napisano na stronie.

Martyna Grajber, po nieporozumieniach z trenerem Jackiem Nawrockim, powróciła do reprezentacji Polski i znalazła się w kadrze na pierwszą część sezonu 2021, której zwieńczeniem będzie Liga Narodów.

RadioZET.pl/Chemik Police