Obserwuj w Google News

Brazylia - Słowenia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz MŚ siatkarzy?

1 min. czytania
11.09.2022 18:00
Zareaguj Reakcja

Brazylia - Słowenia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu o 3. miejsce na mistrzostwach świata siatkarzy 2022. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Brazylia - Słowenia na MŚ siatkarzy 2022!

Reprezentacja Brazylii siatkarzy
fot. PAP/Łukasz Gągulski

Mecz Brazylia - Słowenia o trzecie miejsce na mistrzostwach świata siatkarzy 2022 poprzedzi spotkanie finałowe pomiędzy Polakami a Włochami. Słoweńcy to współgospodarze mundialu razem z Polską.

Brazylijczycy w swojej grupie wygrali wszystkie mecze. "Canarinhos" pokonali kolejno Kubę, Japonię i Katar. W 1/8 finału rozprawili się z Iranem 3:0, w ćwierćfinale 3:1 z Argentyną, ale w półfinale zatrzymali się na Polsce (2:3).

Redakcja poleca

Brazylia - Słowenia: Zapowiedź meczu MŚ siatkarzy

Słoweńcy natomiast zajęli w swoim zestawieniu drugie miejsce. Gospodarze pokonali Kamerun i Niemcy, ale przegrali z Francją. W 1/8 finału znów zmierzyli się z Niemcami i wygrali 3:1, w ćwierćfinale pokonali Ukrainę 3:1, ale w półfinale ponieśli porażkę z Włochami 0:3.

Nie tak dawno Brazylia mierzyła się ze Słowenią w Lidze Narodów. Wówczas "Kanarki" pokonali Słoweńców 3:1.

Brazylia - Słowenia: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz MŚ siatkarzy?

Mecz Brazylia - Słowenia o 3. miejsce na MŚ siatkarzy 2022 odbędzie się w niedzielę 11 września o godzinie 18:00 w katowickim Spodku. Transmisja TV spotkania na kanale Polsat Sport, zaś stream online na stronie polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl