Bilety na ME siatkarzy trafiły do sprzedaży. Jakie ceny?

Krzysztof Sobczak
23.01.2017 19:06

Polski Związek Piłki Siatkowej rozpoczął sprzedaż biletów na wszystkie mecze fazy grupowej mistrzostw Europy, które w dniach 24 sierpnia - 3 września zostaną rozegrane w czterech miastach: Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Katowicach.

Michał Kubiak
fot. AFP/East News

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Reprezentacja Polski wszystkie mecze grupowe, a także ewentualną fazę pucharową, rozegra w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na mecze "Biało-czerwonych" kosztują od 50 do nawet 170 zł. Pozostałe spotkania grupy A będzie można obejrzeć na żywo płacąc od 40 do 100 zł.

Zobacz także

Wyjątek stanowi mecz otwarcia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszeństwo w zakupie wejściówek mają kibice, którzy nabyli bilet na inny mecz ME bądź choć raz wspierali naszą drużynę z trybun w latach 2015-2017. Przewidziane są trzy transze, pierwsza ruszy w lutym. Rywalem podopiecznych Ferdinando de Giorgiego będzie Serbia, a w kolejnych dniach Finlandia i Estonia.

Aby obejrzeć na żywo spotkania szczecińskiej grupy B z udziałem Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech, trzeba liczyć się z wydatkiem na poziomie 40-100 zł. W Krakowie, gdzie mierzyć się będzie grupa C (Rosja, Bułgaria, Słowenia i Hiszpania), ceny biletów oscylują w granicach 30-100 zł, a w Katowicach, gdzie rywalizować będzie grupa D (Francja, Belgia, Holandia i Turcja) - od 30 do 150 zł.

Do sprzedaży trafiły również bilety oraz karnety na fazę play-off i mecze finałowe. Ceny kształtują się od 30 do 400 zł.

Szczegóły znajdziecie na stronie PZPS. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem serwisu ebilet.

RadioZET.pl/KS