Obserwuj w Google News

Subasić uratował Vidę przed upadkiem z autobusu [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
1 min. czytania
19.07.2018 12:11
Zareaguj Reakcja

Danijel Subasić nie tylko znakomicie łapie piłkę, ale także swoich kolegów. Przekonał się o tym Domagoj Vida podczas fety Chorwatów po wywalczeniu wicemistrzostwa świata.

Subasić ratuje Vidę
fot. Instagram/screen

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Chorwaci przegrali w finale z Francją 2:4, ale srebrny medal mundialu w Rosji to największy sukces tamtejszej piłki nożnej w historii. Wcześniej tylko raz stali na podium - w 1998 roku na MŚ we Francji sięgnęli po brązowe krążki.

Podopiecznych Zlatko Dalicia na ulicach Zagrzebia witało ponad 100 tysięcy kibiców. Piłkarze wraz ze sztabem trenerskim przejechali odkrytym autobusem przez ulice stolicy. W pewnym momencie zrobiło się jednak niebezpiecznie.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Domagoj Vida poślizgnął się i o mały włos nie spadł z pojazdu. Przed upadkiem uratował go bramkarz Danijel Subasić.

Francja mistrzem świata

Francja po raz drugi w historii została mistrzem świata, powtarzając osiągnięcie z 1998 roku. Na podium znalazły się także Chorwacja oraz Belgia, dla których to najlepsze osiągnięcia w dziejach.

RadioZET.pl/KS