Obserwuj w Google News

Michał Probierz następcą Adama Nawałki? Komentarz trenera Cracovii

Maciej Walasek
1 min. czytania
26.06.2018 14:32
Zareaguj Reakcja

Najprawdopodobniej mecz z Japonią będzie ostatnim pod wodzą Adama Nawałki. Ruszyła giełda nazwisk następcy selekcjonera. Wśród kandydatów znalazł się Michał Probierz. Jednak przyznał, że nie jest zainteresowany posadą szkoleniowca kadry narodowej.

reprezentacja Polski
fot. PAP

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

Adam Nawałka pełni funkcję trenera reprezentacji Polski od 2013 roku. Jednym z sukcesów jest awans do finałów mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku oraz dotarcie do ćwierćfinału francuskiego turnieju. Po wielkich nadziejach dotyczących mundialu, mistrzostwa w Rosji okazały się totalną klęską. Dzień po meczu z Kolumbią, Nawałka przyznał, że po spotkaniu z Japonią odda się do dyspozycji zarządu.

Ile reprezentanci Polski zarabiają na reklamach? Zawrotne kwoty!

Dziennikarze zaczęli prześcigać się w wymienianiu potencjalnych kandydatów do zastąpienia 60-latka. Wśród nich jest m.in. Gianni De Biasi. Oprócz Włocha pada także nazwisko Michała Probierza. Jednak trener Cracovii nie chce prowadzić biało-czerwonych. Po rozmowie ze szkoleniowcem, Piotr Wołosik zamieścił post na Twitterze.

- Proszę nie łączyć mnie z trenowaniem reprezentacji Polski. Mocno zaufał mi w Cracovii prezes Filipiak, dostałem od niego wsparcie w trudnym momencie. A poza tym sam nie chcę - powiedział Probierz.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW