Obserwuj w Google News

Maciej Rybus: Po mundialu śmiano się ze mnie

Maciej Walasek
1 min. czytania
14.07.2018 20:42
Zareaguj Reakcja

Maciej Rybus ujawnił, że po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji był obiektem drwin ze strony kolegów z klubu. Piłkarze Lokomotiwu Moskwa żartowali sobie z niego po słabym występie reprezentacji Polski.

Maciej Rybus i Robert Lewandowski
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ East News

MUNDIAL 2018 - GRUPY, TABELE, DRABINKA. Zobacz wszystkie grupy MŚ

Polska fatalnie zaprezentowała się na mistrzostwach świata w Rosji i nie zdołał nawet wyjść z grupy. Z kolei Rosjanie zaskoczyli wszystkich i zdołali awansować do ćwierćfinału. Kiedy Rybus wrócił z wakacji, w klubie czekała go niemiła niespodzianka. Okazało się, że jego koledzy z zespołu żartowali sobie z występu biało-czerwonych.

Piłkarskie MŚ 2022 odbędą się zimą. Finał na Gwiazdkę

- Żartowali, także na temat tego, co wydarzyło się na mistrzostwach świata. Ale nie obrażam się. Stęskniłem się za chłopakami - mamy dobry zespół. Nie było jeszcze wszystkich. Ktoś przyjedzie później, ktoś zmienił klub. Wkrótce powinniśmy otrzymać złote medale za zwycięstwo w mistrzostwach Rosji. Nie mogę się doczekać tej chwili – mówił Rybus.

Polak nie weźmie udziału w najbliższym meczu sparingowym. Głównym zadaniem zawodnika jest powrót do formy przez odpowiedni trening. Sam 28-latek mówi, że powinien być gotowy do gry już 17 lipca.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/onet.pl/MW