Obserwuj w Google News

Specjalna umowa Ronaldo z Georginą. Ma obowiązywać po ich rozstaniu

2 min. czytania
13.06.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Cristiano Ronaldo podpisał nową umowę. Nie chodzi tu o piłkarski kontrakt, ale o specjalny dokument, który Portugalczyk zawarł ze swoją partnerką Georginą Rodriguez. Na jego mocy w razie rozstania kobieta otrzyma kilka gwarancji w tym m.in. miesięczny zasiłek.

Cristiano Ronaldo i Georgina
fot. Cristiano Ronaldo/Instagram screen

Cristiano Ronaldo od 2016 roku jest związany z Georginą Rodriguez. Jednak w ostatnim czasie pojawiają się plotki, że para przeżywa kryzys. Jak poinformowała TV GUIA Portugalczyk razem z modelką mieli podpisać specjalną umowę, w której uzgodnili zasady na wypadek rozstania. Nad procesem czuwał także agent 38-latka, Jorge Mendes.

Ronaldo podpisał umowę na wypadek rozstania

Według dziennikarzy poza zabezpieczeniem samego zawodnika zapewniono pewne gwarancje modelce. Po ewentualnym rozstaniu z Ronaldo kobieta ma otrzymywać miesięczny zasiłek w wysokości 100 tys. euro, czy rezydencję La Finca de Madrid.

Przed poznaniem piłkarza Rodriguez pracowała w jednym z butików w stolicy Hiszpanii. Od momentu związku z portugalskim sportowcem zaczęła być znana na całym świecie. W tej chwili na Instagramie obserwują ją ponad 49,5 mln użytkowników. Dla porównania Anna Lewandowska może liczyć na ponad 5 mln "followersów". Z kolei Cristiano Ronaldo ma za sobą pierwszy sezon gry dla Al-Nassr. W 16 meczach gracz strzelił 14 bramek i zanotował dwie asysty.

- Jestem bardzo szczęśliwy w Al-Nassr. Następny sezon będzie jeszcze lepszy i mocniejszy - mówił sam zainteresowany, kończąc spekulacje na temat przyszłości. Wcześniej były gracz m.in. Realu Madryt i Juventusu był łączony z Bayernem Monachium.

RadioZET.pl