Nie żyje Szymon Wesołowski. Zmarł w wieku 32 lat

04.02.2023 19:39

W piątek w wieku 32 lat zmarł Szymon Wesołowski. Na początku tego roku został nowym trenerem reprezentacji Polski osób niesłyszących w piłce nożnej i futsalu.

Szymon Wesołowski
fot. Polski Beach Soccer/Facebook screen

Szymon Wesołowski od samego początku był skoncentrowany na spełnianiu się w roli szkoleniowca na Śląsku. W tym sezonie objął drugoligowca z rywalizacji futsalowej - Bongo Futsal Niemodlin. W przeszłości był związany z innymi klubami, takimi jak m.in. UKS Milenium Gliwice, Piast Gliwice Futsal, czy Concordia Knurów Remedium.

Szymon Wesołowski nie żyje

Zaraz na początku 2023 roku został wybrany na nowego selekcjonera reprezentacji Polski osób niesłyszących w piłce nożnej i futsalu. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Jak przekazał portal nto.pl Szymon Wesołowski został laureatem 55. edycji plebiscytu na sportowca Opolszczyzny Nowej Trybuny Opolskiej. "Na galę finałową już nie dotarł" - czytamy.

"Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego byłego trenera i kolegi Szymona Wesołowskiego. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim" - czytamy na profilu zespołu z Knurowa.

"Zmarł Szymon Wesołowski, trener wielu śląskich zespołów w futsalu, beach soccerze czy w piłce osób niesłyszących. Na piasku współpracował z m.in. UKS-em Milenium Gliwice. Spoczywaj w pokoju Szymon" - napisał profil Polski Beach Soccer.

RadioZET.pl