Szejk wściekły na Cristiano Ronaldo. "Wydałem miliony, a mam tylko siuu"

02.02.2023 11:08

Jeden z szejków był mocno zirytowany sytuacją Al-Nassr. Jego zdaniem winę ponosi Cristiano Ronaldo, który miał odmienić grę zespołu na lepsze. "Wydałem 200 milionów euro, a mamy tylko siuu" - wykrzykiwał na nagraniu.

szejk Al-Nassr
fot. Mrfavour/Twitter screen

Cristiano Ronaldo od początku 2023 roku opuścił Europę i podpisał umowę z Al-Nassr. Klub z Arabii Saudyjskiej skusił Portugalczyka kolosalnymi zarobkami. W sumie piłkarz za 2,5 roku gry ma zainkasować 200 mln euro. Władze zespołu wierzyły, że zjawienie się 37-latka odmieni grę ich drużyny, która błyskawicznie zacznie osiągać sukcesy. Niestety, sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Szejk wściekły po transferze Ronaldo [WIDEO]

Po przyjściu Ronaldo Al-Nassr przegrało walkę w Superpucharze Arabii Saudyjskiej, odpadając w półfinale, czy okazało się gorsze w towarzyskim spotkaniu z PSG. Jednak najgłośniej zrobiło się po tym pierwszym starciu, które toczyło się o sporą stawkę. W sieci furorę robi wideo jednego z szejków, który był wściekły po porażce drużyny 1:3 z Al-Ittihad.

loader

- To niewiarygodne! Wydałem 200 milionów na kontrakt Cristiano Ronaldo, a on potrafi zrobić tylko to coś "siuuu" - krzyczał.

Przypomnijmy, że słynne "siuuu" to jeden z elementów cieszynki 37-latka. Zawodnik celebruje gola charakterystycznym nabiegiem, gdzie przy wyskoku wykrzykuje właśnie to słowo. Jednocześnie Ronaldo słynie z takiej celebracji również przy odbieraniu statuetek, czy pomeczowych wywiadach, podczas których kibice mogli usłyszeć "siuu".

RadioZET.pl