Obserwuj w Google News

Szczęsny na Sylwestrze Marzeń w TVP! Marina była w kompletnym szoku

1 min. czytania
01.01.2023 11:23
Zareaguj Reakcja

Wojciech Szczęsny był nieoczekiwaną gwiazdą "Sylwestra Marzeń" w TVP! Bramkarz reprezentacji Polski pojawił się na scenie i wręczył kwiaty występującej chwilę wcześniej żonie, Marinie.

Wojciech Szczęsny na Sylwestrze Marzeń w TVP
fot. Twitter/TVP Info

Partnerka bramkarza Juventusu zaśpiewała, po czym na telebimie wyświetlono noworoczne życzenia od Szczęsnego.

- Witam Zakopane, wszystkich widzów Sylwestra Marzeń i wszystkich kibiców piłki nożnej w Polsce. Do końca walczyłem, jak mogę, by móc być z Wami, ale niestety nie udało mi się. Łączę się z Wami z dwóch powodów. Po pierwsze chciałem złożyć życzenia noworoczne. Dużo zdrowia, szczęścia i wspaniałej zabawy sylwestrowej. Po drugie chciałem zapowiedzieć piosenkę, która przyniosła mi mnóstwo szczęścia na mistrzostwach świata. Przed wami moja wspaniała żona Marina z piosenką "This is the moment" - powiedział.

Po tym, jak Marina wykonała utwór, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Szczęsny pojawił się na scenie i wręczył żonie czerwony bukiet kwiatów. Ta wydawała się zaskoczona i rzecz jasna wzruszona.

ZOBACZ KONIECZNIE: Ronaldo czekał do samego końca. Klub marzeń się jednak nie odezwał

Wojciech Szczęsny na scenie Sylwestra Marzeń w TVP

Wojciech Szczęsny pod koniec 2022 roku był w dobrym humorze i trudno się temu dziwić. Bramkarz był najlepszym zawodnikiem reprezentacji Polski podczas zakończonych niedawno mistrzostw świata w Katarze. W czterech meczach, jakie rozegrał, aż dwukrotnie bronił rzuty karne - w tym strzał najlepszego zawodnika całego turnieju, Lionela Messiego. Reprezentacja Polski ostatecznie odpadła w 1/8 finału po porażce 1:3 z późniejszym finalistą - Francją.

RadioZET.pl