Obserwuj w Google News

Sławomir Peszko ogłosił zakończenie kariery. Zamierza działać na TikToku

1 min. czytania
05.06.2023 21:13
Zareaguj Reakcja

Sławomir Peszko w programie "Skrzydłowy, bramkarz i łącznik" w Kanale Sportowym ogłosił zakończenie kariery piłkarskiej. Piłkarz zdradził również, czym będzie się zajmować na piłkarskiej emeryturze.

Sławomir Peszko
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Sławomir Peszko to postać niezwykle znana w świecie polskiej piłki. Skrzydłowy w przeszłości miał okazję grać dla m.in. Lecha Poznań, czy Wisły Kraków. Miał także epizod za granicą, gdzie reprezentował barwy Wolverhampton, a także FC Koeln. W ostatnim czasie był zawodnikiem Wieczystej Kraków, a także udzielał się w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Peszko kończy karierę piłkarską

I to właśnie w programie "Skrzydłowy, bramkarz i łącznik" w Kanale Sportowym Peszko zdecydował się na niespodziewane wyznanie. - Kończę karierę piłkarską, ten sezon jest moim ostatnim we Wieczystej Kraków, nie przedłużę kontraktu, też trochę ze względu na zdrowie. Zawieszam buty na kołku - ogłosił w Kanale Sportowym Sławomir Peszko.

Co więcej, Peszko podzielił się, z obecnymi w studiu Tomaszem Smokowkim i Jerzym Dudkiem, swoimi planami na przyszłość. - Otwieram Tiktoka i tam będzie dopiero się działo - zapowiedzial hucznie 38-latek.

Sławomir Peszko z powodzeniem grał dla reprezentacji Polski. W kadrze zadebiutował w 2008 roku. Z orzełkiem na piersi zagrał w 44 meczach, w których strzelił dwa gole. Pojechał także na dobrze zapamiętane Euro 2016, na którym "Biało-Czerwoni" odpadli dopiero w ćwierćfinale, a także był obecny podczas mundialu w Rosji w 2018 roku.

RadioZET.pl