Spięcie Zalewskiego z Zielińskim. Padły niecenzuralne słowa

30.01.2023 09:12

W niedzielnym hicie Serie A pomiędzy Napoli a AS Romą nie brakowało emocji. Gorąca atmosfera udzielała się także poza murawą, gdzie kamera wychwyciła ostre spięcie między dwoma reprezentantami Polski: Piotrem Zielińskim i Nicolą Zalewskim. Między piłkarzami doszło do ostrej wymiany zdań.

Zieliński i Zalewski
fot. Twitter screen

W 20. kolejce Serie A  lider tabeli Napoli podejmował na własnym stadionie AS Romę. W spotkaniu po obu stronach wystąpili reprezentanci Polski: Piotr Zieliński i Nicola Zalewski. Obaj zawodnicy dawali z siebie wszystko i pomogli swoim zespołom, zaliczając po jednej asyście. Ostatecznie Napoli wygrało 2:1 po golach Victora Osimhena i Giovanniego Simeone. Dla rzymian do siatki trafił Stephan El Shaarawy.

Po pierwszej połowie Napoli prowadziło 1:0. Tuż przed tym, jak gracze powrócili na murawę kamera śledziła sportowców w tunelu stadionu. W tym czasie zarejestrowano wymianę zdań pomiędzy Zalewskim a Zielińskim. Piłkarze nie szczędzili sobie wulgaryzmów. Piłkarz Romy zakończył dyskusję mocnym akcentem "zamknij p**dę".

Spięcie Zielińskiego z Zalewskim [WIDEO]

Wbrew temu, co o sytuacji pisały media, Nicola Zalewski podkreślił, że na boisku i poza nim przyjaźni się z Piotrem Zielińskim. "Piotr Zieliński oprócz tego, że jest moim dobrym kolegą z reprezentacji, również jest moim przyjacielem poza boiskiem. Ktokolwiek myśli, że nasza wymiana słów była na poważnie, jest w błędzie" — zaznaczył Zalewski na Instagramie. Piotr Zieliński udostępnił relację kolegi.

To, że obaj piłkarze się przyjaźnią, widać dobrze na nagraniach, które udostępnia kanał Łączy nas piłka. Piotr Zieliński od pierwszego zgrupowania, na którym był Zalewski, otoczył młodszego zawodnika opieką, a na późniejszych często razem żartowali i rozmawiali.

RadioZET.pl