Obserwuj w Google News

Romelu Lukaku przyłapany. Spotyka się z amerykańską gwiazdą muzyki

1 min. czytania
31.05.2023 10:08
Zareaguj Reakcja

Romelu Lukaku przeżywa ostatnio znakomity okres. Wiedzie mu się w życiu sportowym i prywatnym. Głośno mówi się zwłaszcza o jego związku z gwiazdą amerykańskiej muzyki Megan Thee Stallion.

Romelu Lukaku
fot. GABRIEL BOUYS/AFP/East News / QQPD / SplashNews.com/East News

Romelu Lukaku i Megan Thee Stallion pojawili się razem na ślubie klubowego kolegi Belga, Lautaro Martineza, i Agustiny Gandolfo. Fotograf przyłapał ich, jak trzymają się za ręce.

Piłkarz Interu Mediolan pokazał się publicznie z nową partnerką przed jednym z najważniejszych meczów w karierze. Już 10 czerwca jego drużyna zagra w finale Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Dla włoskiej ekipy będzie to okazja na pierwszy triumf w tych rozgrywkach od 2010 roku. Wtedy trenerem Nerazzurich był jeszcze słynny Jose Mourinho.

Megan Thee Stallion - kim jest nowa dziewczyna Lukaku?

Kim jest nowa dziewczyna Romelu Lukaku? Megan Thee Stallion to 28-letnia raperka, piosenkarka i autorka tekstów. Trzykrotnie otrzymywała prestiżową nagrodę Grammy. Wśród wyróżnień ma też dwie nagrody BET i MTV Video Music Awards. W 2020 roku opublikowała singiel "Savage (Remix)", który nagrywała razem z Beyonce.

Zobacz koniecznie: Zwyzywali go od "pier******ch małp". Kłopoty Juventusu. 171 kibiców ukaranych

Lukaku w Mediolanie gra na zasadzie wypożyczenia z Chelsea. Jego umowa wygasa wraz z końcem czerwca. Decyzja o tym, czy Inter będzie chciał go wykupić, jeszcze nie zapadła.

RadioZET.pl