,

Ogromna tragedia Interu Mediolan. Nie żyje jeden z trenerów klubu

26.03.2023 18:16

Nie żyje Alessandro Dallatorre, jeden z trenerów młodzieżowych drużyn Interu Mediolan. Włoch zginął w wypadku samochodowym. Miał 26 lat.

Nie żyje Alessandro Dallatorre
fot. Adam Burakowski/REPORTER

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w tunelu Lecco-Ballabio. Z relacji włoskiego dziennika "Il Giorno" wynika, że samochód kierowany przez trenera Alessandro Dallatorre zderzył się z autem prowadzonym przez 24-letnią kobietę. Włoch zginął, a kobietę w ciężkim stanie przewieziono do szpitala.

"Uderzenie było bardzo gwałtowne. Dellatorre zmarł natychmiast, a dziewczyna została wyciągnięta ze zniszczonego samochodu, ale jej życiu nie groziło niebezpieczeństwo" - czytamy w "La Gazzetta dello Sport".

Nie żyje jeden z trenerów Interu Mediolan

Dallatorre od czterech lat prowadził młodzieżowe zespoły Interu Mediolan.  Prowadził grupy w przedziale 9-11 lat. Oprócz pracy w Interze był także dyrektorem sportowym w amatorskim Pro Lissone. Klub już poinformował, że nadchodzące mecze młodzieżowych zespołów Interu zostaną poprzedzone minutą ciszy.

Inter Mediolan znajduje się aktualnie na drugim miejscu w Serie A. Mediolańczycy tracą aż 18 punktów do liderującego Napoli, które pewnie zmierza po mistrzostwo Włoch.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się